Autor Zpráva
klubo
Profil *
mohl by se někdo ze slovenských bratrů podívat na www.akyodbor.sk a přečíst si úvodní stránku a záložky a upozornit mě na chyby ve slovenštině?
tomsvk
Profil *
Len tá druhá veta nedáva zmysel
Internetto
Profil *
klubo:

1/ názvy záložiek sú v poriadku

2/ dlhočizné zoznamy odborov pod jednotlivými záložkami som preletel trocha narýchlo, ale vyzerajú byť v poriadku

3/ úvodná stránka: "neboj sa, nie si sám", "málokto vie akej profesii sa chce venovať po celý život", "nakoniec sa pri každom odbore môžeš"

Skladba viet je ale veľmi nešikovná, webstránka venovaná školstvu by mala mať gramaticky aj štylisticky špičkové vety. Čiarky v druhej vete sú použité nevhodne.
weroro
Profil
"Přehled oborů studia podle dosaženého vzdělání"
Prehľad študijných odborov podľa dosiahnutého vzdelania.
klubo
Profil *
díky, toho jednoho nepřeloženýho nadpisu jsem si nevšiml

ta věta na úvodní stránce je přeložená google translatorem z webu http://www.jakyobor.cz/, tak když mi navrhnete nějakou lepší formulaci, budu rád

ještě jednou díky

jinak názvy jednotlivých oborů jsou převzaty z uips.sk tam by chyby být neměly
weroro
Profil
"Neboj, nie si sám. Málokto v pätnástich rokoch vie aké sa chce, celý život, venovať profesii. Odbory štúdia môžeš hľadať podľa názvu alebo podľa dosiahnutého vzdelania a v neposlednom rade tiež podľa skupiny do ktorej odbor patrí. Nakoniec sa u každého odboru môžeš pozrieť na ktorých školách sa vyučuje."
Neboj sa, nie si sám. Málokto vie v pätnástich rokoch akej profesii sa chce celý život venovať. Odbory štúdia môžeš hľadať podľa názvu alebo podľa dosiahnutého vzdelania a v neposlednom rade tiež podľa skupiny, do ktorej odbor patrí. Nakoniec sa pri každom odbore môžeš pozrieť na akej škole sa vyučuje. (za čiarky skutočne neručím)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0