Autor Zpráva
rtomsu
Profil
Mám iframe ve kterém se mě pravidelně aktualizuje fotka z webové kamery. Mým záměrem je aby celý rám byl odkaz, po jehož kliknutí se pustí lightbox. Jediné řešení které jsem zatím našel je použít dva DIVy které jsou přes tento iframe. Nicméně se mě vyskytl problém s pozicováním, kdy odkaz je přes celou šířku okna a "nežije" s šířkou samotného iframe.
Nemáte někdo elegantnější řešení, můj částečně funkční výsledek je uložen na jsfiddle zde
Coompiik
Profil
Stránku po kliknutí máš přes celou šířku okna protože tě to na ní odkáže přes obyčejný <a href> Jen se podívej sám jak se to po kliknutí změní url. Já bych to řešil tak že po kliknutí by se nepřesměrovalo na jinou stránku a jinej div s display: none; by se ukázal. Určitě to jde i jinak ale já jsem začátečník.
Skusím něco sesmolit, ale teď du vařit polévku.
---
+ Ti ještě doporučuji dát tam meta tag no-cache obrázek je bez něj furt stejnej(Neaktualizuje se).
Tomáš123
Profil
rtomsu:
Mali ste na mysli niečo také? Podmienkou funkcie tohto riešenia je znalosť šírky prvku <iframe>.
Coompiik
Profil
Tomáš123:
Vzhledem k tomu že už jsem něco podobného řešil si myslím že vím přesně co chce udělat:
Chce aby po kliknutí neopustil stránku jen aby stránka zčernala iframe se roztáhl Skoro po celé šířce stránky a v ní byl daný odkaz. rtomsu oprav pokud se pletu.
Coompiik
Profil
rtomsu:
Je to to co potřebuješ?
Zdroj
rtomsu
Profil
Tak jsem se po delší pauze k tomu zase dostal, děkují moc všem za pomoc, především Coompiikovi, chybělo mě tam pár tagu. Výsledek více méně funguje jak jsem si představoval k nahlédnutí zde

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0