Autor Zpráva
Vít Rabiňák
Profil
Dobrý den,
potřeboval bych odborný názor na to zda pro vetší webové stránky použít spíše BootStrap 3.5 či ZurbFoundation 5? a případně proč?

Osobně jsem dělal již řadu stránek jak v bootstrapu tak v ZurbFoundation, nicméně teď trochu váhám co použít.
Kcko
Profil
Vít Rabiňák:
Pokud jsi jich dělal řadu jak píšeš, tak by Ti jeden framework měl vyhovovat víc ne? Pokud je máš rád stejně, tak si hod třeba korunou.
Foundation nepodporuje IE8 a je méně rozšířený.

Já osobně nepoužívám ani jeden, používám vlastní řešení (už z toho důvodu, že kóduji pokaždé jiný typ grafiky od X různých grafiků a proto mi jsou obecné komponenty těchto FW k ničemu a na grid nebo reset prvků je taky nepotřebuji).
Vít Rabiňák
Profil
Kcko:
Popravdě řečeno mi je jedno ve kterém pracuji. Je pravdou, že ten Bootstrap alespoň ve verzi 3 má lepší podporu i když mám i velké stránky na foundation a nikdy žádný problém.

Spíš mi jde o nějaké osobní zkušenosti a třeba problémy se kterými se někdo setkal.
Kcko
Profil
Vít Rabiňák:
Než Ti tady někdo odpoví (nevím kolik lidí to bude, kteří aktivně používají oba zmíněněné FW početl bych si na googlu nebo stackoverflow)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0