Autor Zpráva
Stalker
Profil
Ahoj, mám takovej specifickej problém a nevím, zda se s ním někdo někdy setkal.

Vytvořil jsem HTML verzi podpisu. Vložím ho do Apple mailu, odešlu na různý klienty a všude funguje v pohodě, až na Thunderbird, kde se nebere v potaz font-size. Ale v gmailu to zobrazuje správně, tak zkopíruji výstup z gmailu, znovu vložím do apple mailu, znovu rozešlu a světe div se, už to v thunderbirdu funguje.

Tzn. mi nefunguje výstup odemně z HTML souboru, ale když zkopíruji výstup z Gmailu, už to jede. Nevíte, kde je problém?

Zdrojový kód: www.mcernak.cz/podpis

Ps: skoro by se zdálo, že problém je vyřešen, ale nemůžu klientovi říct, ať to dělá takto :D
anonymníí
Profil *
Stalker:
Napadlo tě porovnat rozdíly mezi jednotlivými výstupy? Co vrací Gmail jako výsledné HTML, které ti funguje? Porovnej ho s tím, které jsi zde předhodil, rozdílů tam mnoho nebude, tedy, nemělo by být.

Na první pohled v dodaném kódu problém nevidím (pohled byl letmý), jen mě zaujalo přidávání těch tříd k některým řádkům/odstavcům. Ty tam jsou zbytečné, ale ničemu nevadí.
Stalker
Profil
anonymníí:
Díky, zkusím porovnat výstup, výstup HTML a gmail jsem ještě neporovnával. Třídy tam jsou pak kvůli scriptíkům na generování podpisu. Ale nejdřív si hraju s čistou HTML verzí.


Edit: tak výstup z gmailu je absolutně jinej, než můj výstup. Neurčujou font-size, skoro všechny styly odstranili, <p> předělali na <div>, takže to se nedá vůbec porovnat. A jejich výstup použít nemůžu, musel bych znova definovat font-size atd...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0