« 1 2 »
Autor Zpráva
FilipVysin
Profil
Ahoj, již delší dobu se snažím najít nějakej kod nebo návod jak udělat na web (html) aby se tam ukazovalo kolik je online hráčů na mém minecraft serveru
Chtěl bych to dát pod tlačítko "Přidejte se k nám" ale už si nevím rady (zde přikládám screen ctrlv.cz/ut9g ), pokud to nepůjde přes html tak třeba jinak ale i jak to tam dát, kdyby jste někdo věděl tak budu velice rád za pomoc, předem děkuji a krásný víkend všem!
Ikki
Profil
PHP query
FilipVysin
Profil
a co s tím mám udělat? nebo spíše jak to zprovoznit, předem děkuji
Ikki
Profil
github.com/ItsTheCoon/Query-Minecraft-Players
github.com/xPaw/PHP-Minecraft-Query
www.phpclasses.org/package/7936-PHP-Query-the-status-of-Minecraft-game-players.html

Je toho nehorázně moc. Vyber si pokud nejsi schopen to napsat sám. Nahoď to na web, řiď se dokumentací, vypiš do webu a máš hotovo.
FilipVysin
Profil
díky, zítra juknu sand to půjde, moc si toho vážím!
FilipVysin
Profil
jsem zkoušel ale nefakčilo to, mám na mysli něco takového ctrlv.cz/0f8q
Ikki
Profil
Taky jsem ti to poslal. Jak s tím naložíš je čistě na tobě. Funguje to v pořádku. Otázkou je, zda tvůj webhosting má PHP, jak si to zpracoval, zda si se řídil dokumentací a vyplnil všechny potřebný údaje, zda si na serveru povolil potřebné parametry.
FilipVysin
Profil
zatím to mám u sebe v pc, a na web jsem to zatím nenahrál, ale když tam někam dám ip serveru a připojím se tak je tam stále 0 , nevíš co kde ještě v serveru povolit?
Ikki
Profil
Záleží jakou variantu sis vybral. Řiď se dokumentací. Pravděpodobně nemáš povolené query nebo rcon.
FilipVysin
Profil
povolil jsem to, zde je screen jak to vypadá, i když tam jsem tak to ukazuje že nejsem (neukazuje to ani po znovu načtení) ctrlv.cz/l8Di

a zde přikládám html kod který jsem použil: pastebin.com/kCKKbnAc


už fakt nevím co kde by mohlo být špatně, query a i rcon je povolen
Ikki
Profil
Pravděpodobně bude chyba v tom, že stránka přes kterou chceš získat data je uzamčena. Vyuzij PHP.
Daniel47
Profil
FilipVysin:
Nemělo by to být v kategorii PHP? Tohle vlákno.
FilipVysin
Profil
a jak dám php soubor do html webu? aby se to tam zobrazilo? nebo mám dát ten php normálně k tomu html?
Daniel47
Profil
FilipVysin:
“a jak dám php soubor do html webu?„
Přes html tag iframe.
<iframe src="soubor.php"></iframe>
A není jednodušší vytvořit soubor index.php a v něm mít php kód a html tagy?

“nebo mám dát ten php normálně k tomu html?„
To nejde. Musíš vždy php kód dát do souboru s příponou *.php

Soubor s příponou *.php by v něm mělo vypadát takhle:

<b>Nějaký text</b>
<?php
echo('<b>Zde může být taky html tag');
//Zde dej nějaký php kód
?>


A nakonec dobré články o programování v php má web stránka:
www.itnetwork.cz/php/zaklady
FilipVysin
Profil
ok, takže iframe, super ale udělalo mi to toto: ctrlv.cz/ilPs
a já bych potřeboval toto: ctrlv.cz/0f8q
Daniel47
Profil
FilipVysin:
Má ten soubor příponu *.php a proč to neuděláš na té stránce místo iframe a stačí změnit příponu souboru ve kterém máš ten iframe a do změněného souboru dát ten php kód mezi:
<?php

?>
A bylo by hotovo.
FilipVysin
Profil
přes iframe jsem to tam dal ale udělalo to toto: ctrlv.cz/vFeU
Daniel47
Profil
FilipVysin:
Tak ještě jednou dej tu stránku do souboru index.php a do toho souboru dej i tu stránku kterou načítáš přes iframe. A znova pokud ti nefunguje iframe tak ho nepoužívej.
Dej to všechno do jednoho souboru bez iframe.
FilipVysin
Profil
když to tam dám bez toho tak to dopadne takto ctrlv.cz/5frT
vadné html?
Davex
Profil
FilipVysin:
vadné html?
V podstatě to v čistém HTML nejde udělat, takže v tomto případě tam problém nebude. Budeš potřebovat webserver s podporou jazyka PHP.
Daniel47
Profil
FilipVysin:
”vadné html?„
Příponu souboru *.html změn na *.php a navíc je potřeba podpora php jazyka na webserveru.
ProbablyYes
Profil
Ahoj, bojuješ s tím dva dny, drze budu předpokládat, že na implementaci php řešení ještě nemáš dost zkušeností. Jdi na to z druhé strany, využij cizí řešení, ale ne takhle. Využij systém, který to zajistí za tebe. Přidej server například sem a v sekci Textový status serveru se jen řiď instrukcemi.
Daniel47
Profil
FilipVysin:
Jak říkal ProbablyYes měl bys použít nějakou službu a ona ti vygeneruje kód pro stránku. A ty pak jenom vložíš JavaScript spojení se stránkou a plus HTML kód a týhle věci vložíš na web. Samozřejmě pokud chcéš používát nějakou službu musíš se většinou registrovat.
FilipVysin
Profil
Děkuji! a nevíte jak mám udělat aby tam byla ta lišta? která bude plná podle toho kolik jich je online? myslím toto ctrlv.cz/0f8q
Daniel47
Profil
FilipVysin:
Pomoci JavaScriptu a Css.
FilipVysin
Profil
a neznáš nějaký kod? kam by stačilo dát jen ip?
Daniel47
Profil
FilipVysin:
“a neznáš nějaký kod?„
Ne neznám.

“kam by stačilo dát jen ip?„
Máš tu službu. Tak ji výuži. A neřeš napsání vlastního kódu.

A proč tam chcéš mít tu lištu nebude lepší vypsání jen počtu lidí na serveru?
FilipVysin
Profil
kvůli vzhledu, a tu ip jsem myslel do té lišty
Daniel47
Profil
FilipVysin:
“kvůli vzhledu, a tu ip jsem myslel do té lišty„
Mě by se to nelíbilo.


Tak se zkus podívat na internet.
Keeehi
Profil
FilipVysin:
Já bych tě jen rád upozornil, že Daniel47 je podobný amatér (čti programátor s velmi malými zkušenostmi) jako ty. Ano, je lehce dál s PHP než ty ale ne o moc. Pokud budeš chtít, na podobnou úroveň se dostaneš tak za týden. Nicméně k vyřešení problému ti to bohužel nepomůže. Ale je roztomilé vás tu pozorovat.

Podle úrovně znalostí kterou teď máš, máš dvě možnosti.
1) Použiješ nějakou službu třetí strany. Daní za to je, že to bude vypadat tak jak nabízejí oni a ne jak by sis představoval ty. Ale budeš mít alespoň něco.
2) Necháš to plavat a nebudeš mít nic.
Volba je na tobě, ale já bych si vybral jedničku.
« 1 2 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0