Autor Zpráva
I.w.o
Profil *
Zdravím!
Už jste někdo vyřešil problém s hudbou na webu? Mám <embed> v rámu menu a hudba mi vždy po kliknutí na jinou položku začne hrát znovu! Potřeboval bych, aby pokračovala dále? Na tuto otázku nemůžu nikde najít odpoveď! Můžu přejít i na <object>. Za odpověď díky!
DJ Miky
Profil
Tak ten embed vlož do samostatného rámu, nebo do rámu, který se neobnovuje...
I.w.o
Profil *
Díky!
Můžeš mi prosím poradit jak? Většinu stránek už mám hotovou a nový rám mi nesedí! Jak to udělat, aby se mi stránka neobnovovala?
bures
Profil
> Už jste někdo vyřešil problém s hudbou na webu?
Ano. Jediné řešení je hudbu do stránek nedávat.
I.w.o
Profil *
To není vhodné řešení!
Plaváček
Profil
I.w.o

Nacpat hudbu na webové stránky je, ať se ti to líbí nebo ne, největší pomsta uživatelům a můžeš si být celkem jist, že každý z nich, kdo na tvůj webík zabrousí, okamžitě a střelhbitě uteče.

Abych ale zodpověděl tvou otázku, která už zodpovězena byla, pokud objekt s hudbou umístíš do rámu, který se neobnovuje, bude to hrát pořád. Dokola.

Ale jenom tobě, protože nikdo další na tvém webu nevydrží.
Bubák
Profil
Kupodivu se některým hudba líbí: www.weblight.cz/anketa/?id=18819 Dal bych i odkaz na stránku, kde je tato anketa umístěna, ale to je, myslím zbytečté.
Já osobně mám IE a Operu nastavené jako tiché a Fifefox je "němý". Poslouchám co chci a kdy chci.
venca163
Profil
Dal bych i odkaz na stránku, kde je tato anketa umístěna, ale to je, myslím zbytečté.
nejsem toho názoru...
možná jen prostě jde o specifickou skupinu lidí, kteří do ankety hlasovali

navíc, 68 lidí je skutečně málo aby z toho šly udělat závěry...

ale stejně je třeba dbát na to, kdo do ankety hlasuje...když někdo dá na stránky sdružení homosexuálů anketu o tom, jak tolerantní jste, zjistí velmi příznivé výsledky...mnohem lepší než na stránkách neonacistů=)
chci říct, že za "opravdové" výsledky bych považoval anketu na nějakém portálu, kam by hlasovalo alespoň 1000 lidí
Bubák
Profil
venca163
Jde o amatérské stránky, zaměřené zejména na PMR radiostanice. Samozřejmě vzorek 68 lidí je malý. Taky si netroufnu odhadnout, jestli někdo nehlasoval vícekrát.
I.w.o
Profil *
Díky Už jsem to vyřešil jinak. Je tam jen ovládací panel přehrávače a ten, kdo má dostatečně rychlé připojení si hudbu spustí sám! Mám tam dost problémy s náročností na přenosovou rychlost a ta hudba by tomu neprospěla!
Vám se nelíbí hudba jako písničky? A co zvuky třeba při přejetím nad nějakým odkazem? Můj web naleznete zde!
venca163
Profil
Vám se nelíbí hudba jako písničky? A co zvuky třeba při přejetím nad nějakým odkazem?
osobně jsem proti jakýmkoliv zvukům a pazvukům...
poslouchám hudbu svojí a vždycky to naštve. jediný výsledek je, že stránku zavřu
Jasio
Profil *
Vytvořil jsem web shudbou pomocí příkazu <bgsound>, která ale hraje pouze v IE viz:
http://www.volny.cz/jasiomen/pb/pb.htm
nebo
http://jasio.borec.cz/index.html
Na druhou stranu jsem nedávno udělal prezentaci pomocí nástrojů serveru podle zdrojového kódu pomocí příkazu <embed>, která zas hraje ve Firefixu a né v IE. Může mi někdo vysvětlit čím to a zda-li to jde upravit tak aby to šlo v obou prohlížečích?
Ještě jsem zkoušel vložit do stránky automatické zpuštění hudby v streamu, ale ještě jsem na ten fígl nepřišel.
Jasio
Profil *
zapomněl jsem vložit ten druhý příklad, zde je:
http://www.volny.cz/jasiomen/Focus/Squadron.htm
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0