Autor Zpráva
jindra
Profil *
Nejsem zacatecnik v html, i presto potrebuji pomoc.
urcite nejeden slysel o hostingu websnadno. mno a muj problem je jejich usporadavani podsekci. je nejakej kod na to aby normalni uzivatele nevideli tu podsekci,ale mohl na ni v jine sekci odkazovat.
stranka podle ktere vychazim je str. kterou najdete na tretim miste pri vyhledani "archlord database"googlem pisu z mobilu zitra napisu presny odkaz
jindra
Profil *
Proste neco aby ste ji vy nevideli ale mohl na ni odkazovat a upravovat ji.
jindra
Profil *
jak to delaj str. ktery treba maj v obsahu "klikni zde", a po klinuti se to otevre ale ta podsekce tam neni videt jen na ni odkazuje, jak?
jindra
Profil *
jak to delaj str. ktery treba maj v obsahu "klikni zde", a po klinuti se to otevre ale ta podsekce tam neni videt jen na ni odkazuje ten kdo vytvoril webovky. neni neco jako podsekce ve slove? :D
Nox
Profil
Nejsem zacatecnik v html“ | „urcite nejeden slysel o hostingu websnadno
Tomu se říká protimluv ;)

Nauč se taky rozumně formulovat co chceš a srozumitelně psát.

Když nechceš mít odkaz uvedený v menu, ale odkázat na nic, tak ho prostě do menu nedávej a odkazem na ni odkaž, odkud budeš chtít...
Měsíček
Profil
No a v čem je jindro problém? Přece když chceš na stránku odkazovat normálně odkazuj na stránku kde se nikdo jinak než obyčejný odkaz nedostane (menu k tomu není potřeba). Jestli chceš, ale menu pro někoho skrýt a pro někoho zobrazit s tím ti už HTML nepomůže.
jindra
Profil *
Dobře, trochu to chápu, jen to upřesním. Jde o to, pokud v hlavnim menu nekdo na neco klikne, ukaze se mu nova stranka, a podsekce ktere tam jsou se ukazi v pravo nahore. A ja chci aby se ty obdelniky tudiz podsekce neukazali proste aby ty obdelniky tudiz podsekce ne byli videt, mohl bych pak na ne odkazovat v jine sekci a navstevnici by to nemusili hledat.
jindra
Profil *
Navíc chci na me strance odkazovat z jedne sekce na jine podsekce, tzn. na me strance je odkaz ktery vas posoupne o par sekci dal neodkazuju z jine str. na moji
jindra
Profil *
Kdyz jsem dal podsekci jako neaktivni tak po kliknuty na odkaz napise Mozila i IE
404 url not found,a je to asi logicke neaktivni je proste neaktivni, ale to presne chci aby byla jakoby neaktivni a vy jste tu podsekci nevideli ale ja ji mohl upravovat. vysledek by byl: vy po kliknuti na sekci neuvidite podsekce misto toho tu bude odkaz ve slove ktery vas na podsekci odkaze
Mistr
Profil
jindra
Jindro, co chceš říct...?

Mám pomalu dojem, že nejsi briefingový - promiň diskuzní - typ.


Není možné odkázat na nějaké webové stránky, z nichž by byl patrný problém, který řešíš?
jindra
Profil *
archlord.websnadno.cz a sekce zbrane. A ted ty podsekce co jsou na druhe strane www stranky bych potreboval uschovat. Myslim jen ty obdelnikove podsekce. Tudiz jen ten symbol podsekci.
Tasartir
Profil
Chce to po mě Quicktime plugin, takže jenom doufám, že jsem viděl zhruba to, co jsem měl. Obdélníkové podsekce jsou v divu s class="podmenupomocny". Ovšem teď nastává ten problém, nejspíš málokdo bude vědět, co máš možnost upravovat. Stylopis je v souboru http://www.websnadno.cz/zdroj/xhtml/11/n.css - to nevypadá, že bys k němu měl přístup, ale kdyby náhodou, zmiňuji ho.
Další, ne úplně praktické možnosti, jsou doplnění stylopisu v hlavičce stránky, nebo inline styl.

Takže zhruba: do souboru n.css, k vlastnostem patřícím k .podmenupomocny (řádek 115) přidáš
display: none;
nebo
visibility: hidden;


Nebo: do hlavičky každé stránky, do tagu <style> doplníš
.podmenupomocny {display: none;}
nebo
.podmenupomocny {visibility: hidden;}


Nebo: na každé stránce upravíš každý výskyt <div class='podmenupomocny'> za
<div class='podmenupomocny' style="display: none;">


(Vhodnost řešení je sestupná). Pokud je ten systém víc nepraktický než jsem si myslel, bude ti asi muset odpovědět někdo, kdo s ním má osobní zkušenosti (tady nejspíš ne, ale na stránkách http://websnadno.cz/ je diskuzní fórum), nebo někdo přímo od nich (na stejných stránkách, je tam kontakntí formulář).
jindra
Profil *
co to je soubor n.css a čím mám nahradit podmemenupomocny.
jindra
Profil *
K n.css pristup nemam, ale nevim cim mam nahradit ten .podmenupomocny jinak ten tag style - do neho napisu jednu z variant a mela by ta ikona podsekce videt. Jinak oni mi odpovedeli, ze se mam zeptat jinde, o foru vím , a tak sem tu
jindra
Profil *
Nemela by byt videt . ,
.jj mozila musi mit mit plug-in, IE ne. Jinak si to pochopil.
jindra
Profil *
Takhle nejak


<style=visibility:hidden;></style>

KDYZTAK MNE OPRAV
jindra
Profil *
TAM PREDTIM sem se spletl, melo by tam byt nemela by by videt a ne mela videt, ono to z predminuleho prispevku
neni poznat.
Chamurappi
Profil
Reaguji na jindru:
Zde není chat. Formuluj, prosím, své myšlenky vždy jen do jednoho příspěvku, před odesláním si ho přečti a zamysli se nad tím, jestli má někdo šanci ho pochopit.

<style=visibility:hidden;></style>
Studuj.
jindra
Profil *
Dobre, omlouvam se ja pisu z mobilu tak to mam narychlo. BTW je ten kod spravne co jsem napsal?
jindra
Profil *
PROSÍM ČÍM MÁM NAHRADIT .podmenupomocny
Tasartir
Profil
Kdyby ses zmínil o tom, kterou z těch tří možností, které jsem uvedl, chceš aplikovat, tak bych ti i moc rád poradil. Nebo ještě lépe, kdyby sis přečetl, co jsem napsal, a řekl mi, co bylo nejasné..
jindra
Profil *
chci uplatnit tu možnost že na každé stránce uplatním tag div. . . . a čím mám nahradit to podmenupomocny ? diky
jindra
Profil *
A nebo, druhá možnost na každé stránbe upravím tag style. I zde bych potřeboval poradit cim mam nahradit .podmenupomocny
Tasartir
Profil
V tom případě prosím pokračuj ve studiu podle rady kolegy Chamurappiho.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0