Autor Zpráva
Bloodwer
Profil *
zdravím chcem si na web dať hudbu ktorá sa sputí hned pri lognutí sa na stránku ale stále sa my to nedarí

už sa my tam aj podarilo dať prehrávač ale neviem ako don dostanem tú hudbu

Alebo pls vysvetlite my prečo my to stále nefunguje

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<HTML>
  <HEAD>
    <TITLE>Název stránky</TITLE>
   </HEAD>
<BODY>

<bgsound src="soubor.mid" loop="-1">

</BODY>

(testujem to v explorely)

a ešte kde mám ten súbor uppnut aby sa spustilo má sa my to načítavať z PC alebo čo ??
pls vysvetlite my to polopatisticky som v tom úplná lama....
Tomasds
Profil
Doporučoval bych použít hledání ve fóru (na stránce napravo nahoře) a hledat výraz "hudba". Najdeš jednak postup jak to udělat, ale hlavně spoustu komentářů, které tě (snad) donutí k úvaze, jestli to opravdu chceš.
Bloodwer
Profil *
ja som ten návod čítal ale nešlo my to s ním a hladal som tiež ale našiel som nič čo by my bolo platné k môjmu problému tak my pls daj link kde sa to už poprípade niečo podobné riešilo
Mistr
Profil
Bloodwer
http://www.jakpsatweb.cz/zvuky.html
Bloodwer
Profil *
tam hore som napísal že som ten návod čítal ale ako tam dostanem tú hudbu mám ten súbor niekam uppnút alebo má byť umiestnený na stránke lebo prehrávač si tam viem dať cez ten príkaz "vid hore" ale neviem do neho dostať hudbu na to som chcel návod, ak to bolo niekde v tom návode tak sry že som to nepochopil
Tomasds
Profil
Bloodwer
Pro ty soubory platí totéž co pro jiné. Takže jestli napíšeš src="soubor.mid", tak soubor musí být ve stejné složce jako ten html.
Bloodwer
Profil *
ja to mám vo wav to nebude asi problém? ,ale ešte jedna blbá otázka ako ten wav súbor dostanem do složky a akú složku myslíš ???

kamoš má stránku na webgarden a do hlavičky (samostatný rám) chcem dat ten prehrávač, ten tam už aj mám ale....
Hugo
Profil
Bloodwer

Do parametru src musíš vložit relativní cestu k souboru. Pokud je soubor ve stejné složce jako html soubor, tak napíšeš jen název. Pokud ho máš ve složce wav, tak bude cesta
src="wav/soubor.mid"

Soubor na server nahraješ stejně, jak jiné soubory, tzn. asi nejlíp přes ftp.

Druhá věc je, že hudba na pozadí webu je pěkná prasárna a spoustu lidí tím vyženeš. Já třeba takové stránky opouštím okamžitě.
Mistr
Profil
Bloodwer
tam hore som napísal že som ten návod čítal
Napsal jsi pouze, že jsi návod četl. Ovšem již jsi neuvedl, jaký návod.

mám ten súbor niekam uppnút
Ano, soubor s hudbou musí být nahrán na webu. Nejlepší bude, nahraješ-li si ho na stejný web, na němž budeš mít nahranou tu stránku, ve které se má přehrávat.

Ale není to bezpodmínečně nutné.

ja to mám vo wav to nebude asi problém
Ne, problém to není. Potíž je v tom, že WAV soubory bývají obvykle datově několikanásobně objemnější než MIDI, takže než se WAV soubor stáhne, nějakou dobu to trvá.

ako ten wav súbor dostanem do složky
http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.html#zkopirovat

akú složku myslíš
http://www.jakpsatweb.cz/soubory.html#slozky

kamoš má stránku na webgarden
Proč nám ji neodkážeš?
Bloodwer
Profil *
http://septimapd.7x.cz/
janala
Profil *
Hugo
Stránky nejsou jen na psaní a na koukání, probuď se!
Bubák
Profil
janala
Hudba na pozadí je nejhorší způsob vložení zvuku, vzpamatuj se!
Akh
Profil *
Tak teraz neviem mam tu hudbu nechať na mojej stránke,alebo nie?Totiž tiež som dal na pozadie hudbu.Inač mam ju v wav,ako ju dať do midi?
Rupix
Profil *
no jo ale přečti si návod a tam je napsaný, že se to má vepsat do hlavičky kodu víš.Zkuz to - měto jde.
panther
Profil
EDIT: smazáno
Jirka H
Profil
Dobrý den bylo by možné na webstránku dat 2 nebo více písniček na pozadí? A jak?
panther
Profil
Jirka H:
dat 2 nebo více písniček na pozadí?
to by bylo fajn, kdyby se současně překřikoval Michal David s Evou a Vaškem na webu společně s hudbou, kterou při brouzdání poslouchám.

Na nějaké písničky na pozadí se vykašli, uděláš pro uživatele co nejlepší, co můžeš. Pamatuj, že někdy je méně více.
Jirka H
Profil
Myslel jsem to tak, že jedna dohraje a druha začne. Aby hraly dve pisnicky zaraz to uz jsem zkousel a de to ale o to mi neslo, slo mi o to ze kdys nekdo prohlizi moji stranku aby neposlouchal tu samou hudbu porad dokola
panther
Profil
Jirka H:
každého nech, ať si poslouchá, co chce. Většina brouzdalů má puštěné vlastní mp3, každý poslouchá něco jiného. Nenuť nikoho, ať společně se svými písničkami poslouchá to, co mu ty pustíš.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0