Autor Zpráva
seberm
Profil *
Dodry den.

Koduji jeden web - http://www.science-agency.cz/lock/biofeedback/index.php . Nevim proc, ale v prohlizeci Mozilla firefox (tedy i konqueroru) mi footer co ma byt dole vyjede pod logo webu. Natoz se posune cele menu a ze stranky ja maglajz:-). V prohlizecich opera a dokonce i v IE je vsechno v poradku. Kdyz jsem vse zacinal kodovat, tak bylo vsechno bez problemu.

Nevite prosim cim by to mohlo byt? Jak to opravit? Nemohlo by to byt nejakym FLOATem v CSS? Uz si s tim moc rady nevim. Pres Html + CSS moc nejsem:-)

Dekuji za rady
Yur4Y
Profil
#bottom { clear: both; }
seberm
Profil *
Tyjo.. :-) Dekuju ti moc. Uz mi to funguje. Mohl bych mit prosim jeste jednu otazku?

Potreboval bych odkazy v menu mit zarovnane tak, aby "mezi nimi" byla stejna mezera. Takhle jsou rozhazene a nevypada to vubec pekne. Byl bych vdecny za radu v CSS. Zkousel jsem to, ale nedostal jsem se k peknemu vysledku. Tak jsem to resil pomoci tabulky v HTML.
panther
Profil
seberm
Takhle jsou rozhazene a nevypada to vubec pekne.
to je tím, že používáš tabulku tam, kde nemá co dělat. Pak se nesmíš divit ničemu.

Kdybys odkazy nechal floatovat a nastavil jim příslušný padding nebo šířku, bylo by to lepší.
seberm
Profil *
Dekuju za rady. Seznamim se s tim.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0