Autor Zpráva
Michal Kolesa
Profil
Nainstaloval jsem si operu 10.50

Prý tam někde má být funkce, která web zobrazí jak by vypadal zobrazený v mobilech/PDA, ale nikde ji nevidím.

Ví někdo v jakém menu se nachází a jak se jmenuje?
Nox
Profil
Přijde mi, že jsem to někde viděl, ale nemůžu to najít, každopádně lepší bude:
http://www.operacesky.net/forum/
Plaváček
Profil
Michal Kolesa:

Máš na mysli volbu v menu "Zobrazit > Malý displej (PDA) ?
Michal Kolesa
Profil
Jo
ale v menu zobrazit to nevidím
pda
Profil *
Rád bych se zeptal, zda se dá pro tyto přístroje (PDA) speciálně nastavit styl? Něco jako media="print"
Michal Kolesa
Profil
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="styl.css" media="handheld">
pda
Profil *
Michal Kolesa:
Díky

Mám takový problém. Stránky vypadají dobře i v PDA, jen bych potřeboval zrušit zobrazení fotek (je jich 30 a zobrazí se pod sebe jako dlouhý pruh). Pokud ale vytvořím nový styl (stejný jako hlavní) a pomocí display:none zruším zobrazení fotek (obaluje je DIV), tak se se stránka v Opeře zobrazí velká (jen menší text). Jak tedy zachovat zobrazení jaké je teď, jen zrušit zobrazení fotek?
Michal Kolesa
Profil
kde v Opeře 1O.50 je zmíněná funkce Malý display ? Já ho v menu Zobrazit nevidím.
pda
Profil *
Michal Kolesa:
Normálně to tam je (pod zobrazit zdrojový kód), ale mám verzi 10.10.
Str4wberry
Profil
Zkus Shift + F11. Nebo si nainstaluj WebDevToolbar — tam je hodně možností, co se týče zobrazení.
Michal Kolesa
Profil
shif a F11 nefunguje
Str4wberry
Profil
Tak v novém rozložení kláves to už nejde. Nicméně jde o akci „Enable handheld mode“.
habendorf
Profil
Str4wberry:

Hlavně to dřív bylo dostupné z menu a byla to jedna z mála docela vymakaných funkcí Opery. To je zas krok dopředu ...
Str4wberry
Profil
Ta funkce je v Opeře pořád. A že zmizela položka z menu? Podle mě tam nemá celkem co dělat — nedovedu si představit, že by to někdo používal na běžné prohlížení webu. A vývojář ji má k dispozici z již zmíněného WebDevToolbaru.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0