Autor Zpráva
Dranel
Profil
Zdravím, na stránce http://40-overena-firma.lenard.cz/2/ jsem vytvořil hover menu (projeďte si položky horizontální nabídky). Ve všech nejpoužívanějších prohlížečích funguje, alespoň podle toho, co jsem testoval. V IE6 ovšem záhadně nepracuje, ikdyž by mělo, jelikož jsem ho dělal podle předem připraveného vzoru, který šlape jak hodinky. Kde může být problém? Tipuji to na nějakou banalitu ve formě špatně zapsaného linku na hover.htc, ovšem jsem z toho už tak zblblý, že ji prostě nevidím. :-(

Stejně tak mi nejde přilinkovat iepngfix.htc (přímo v kořenovém adresáři) - viděl bych to na podobný problém. Mimochodem to, že jsou v IE6 rozhozené šipky u boxu Řekli o nás a u nadpisu Partneři prozatím neřeším, to jsou oproti menu drobnosti, ovšem kdyby někdo věděl, co s nimi, budu jen rád. :-)
habendorf
Profil
Dranel:
Tipuji to na nějakou banalitu ve formě špatně zapsaného linku na hover.htc

Když si nejsi jistý, proč nezkusíš abs. adresu? Tím zjistíš, zda je problém v cestě, nebo jinde.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Dranela:
Myslel jsem, že je všeobecně známé (a snadno dohledatelné), že se adresy behaviorů berou relativně k dokumentu, nikoliv k CSS.
Dranel
Profil
Uh, mockrát díky, tohle jsem zrovna nevěděl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0