Autor Zpráva
Marcus Flintus
Profil
Zdravím,

mám problém s tím, že mi v IE 7 a starších mizí puntík u li (list-style-type: disc), když jsou floatované.

Zde jsem se pokusil nastínit problém:
http://code.itechs.cz/ie6.html

Nevíte, jak zajistit, aby se puntíky zobrazovaly?

Díky
tiso
Profil
Napadá mi dorobiť ho cez obrázok na pozadí. Inak nechápem prečo ho tam chceš mať zobrazený, vysvetlíš?
joe
Profil
Když něco podobného nastane, zkusím
zoom: 1;


Třeba to může pomoci. Nezkoušel jsem, navíc to v mém IE (8) již funguje. Pokud nepomůže, pak nejspíš obrázkem, jak ti radí tiso, protože tak zařídíš, aby v každém prohlížeči byl puntík stejný.
Marcus Flintus
Profil
tiso
Obrázek na pozadí zabírá OK, jen jsem to chtěl vyřešit "jednodušeji". Puntíky mít všude úplně stejné nepotřebuju, stačí když by tam byly.

Přijde mi zbytečné řešit proč to tam chci; jak asi tušíš, stránka na kterou jsem odkázal není stránkou, pro kterou to potřebuji - ale abych ukojil zvědavost, jde o přehled "subkategorií" e-shopu v několika málo sloupcích (3-4) na šířku celé stránky. Tohle řešení mi přijde nejvhodnější (jen s pevnou šířkou LI)

joe
zoom: 1; bohužel nezabírá, ale díky
tiso
Profil
Marcus Flintus: myslel som si, tie subkategórie môžeš vypisovať po stĺpcoch (3 stĺpce = 3 x ul s pocetsubkategorii/3 x li a float na ul), nie po riadkoch…
J
Profil *
Marcus Flintus: vysvětlení od habendorfa: http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=5&topic=18489
Marcus Flintus
Profil
tiso
ok, díky za tip

J
habendorfovo vysvětlení je jasné.
Nesouhlasím ale s tvrzením že na vodorovný seznam se float nepoužívá. Když potřebuji mít pevnou šířku položek nebo nějaké pozadí, floatu se nevyhnu.... nebo snad ano?
panther
Profil
Marcus Flintus:
Když potřebuji mít pevnou šířku položek nebo nějaké pozadí, floatu se nevyhnu
floatuj, ale odstraň odrážky pomocí list-style.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0