Autor Zpráva
michaelkiller
Profil
Dobry vecer,
zaujimalo by ma ako vyriesit nasledovny problem:
Stranka www.bside.sk/index.php?page=bsidejump sa zobrazuje vo FF rozhodene. Konkretne sa mi zobrazi horizontalny posuvnik a vobec neviem, ako to vyriesit. V IE aj OPERE sa tento problem nevyskytuje.

Problem nastava len vtedy, ak pouzijem CSS vlastnost overflow, ale myslel som, ze vsetky prehliadace tuto vlastnost podporuju spravne.

Dakujem za pomoc.
Marty
Profil
Žádný posuvník nevidím, neshledal jsem, že by stránka měla být nějak rozhozená.
michaelkiller
Profil
Nemyslim, ze by to blblo aj mne. Proste v strede stranky mam div, ktoremu som priradil overflow:auto a kvoli tomu sa mi stranka komplet roztiahne vo FF. Skusali ste to pozerat aj v inych prehliadacoch?
Marty
Profil
IE, K-Meleon, FireFox ve všech těchto prohlížečích se web zobrazil správně. Gumový layout přes celou stránku, bez horizontálních posuvníků.
michaelkiller
Profil
Tak ja potom naozaj neviem :-) Poprosil by som viacerych navstevnikov tohto fora vyjadrit sa, ci nemaju tento problem.

Dakujem
Spikee
Profil
michaelkiller
Mne to funguje dobre aj vo FF, aj v K-meleone pri rozlíšeniach 1280X1024 aj 1024X768
michaelkiller
Profil
Este upresnim, ze pouzivam FF 1.0.6
Marty
Profil
Já také (1024x768, win xp sp1), protáhnul jsem to ještě těmito prohlížeči: Mozilla 1.7, Mozilla Firebird 0.7, Netscape 7.1 a Opera 8.0, všude je to bez h. posuvníku.
Falcon16
Profil
No mam FF v1.00 a ozaj tam ten posuvnik dole dava
michaelkiller
Profil
tak to mame este s 1 znamym potom asi zakliate pocitace, inak neviem...
prikladam aj screenshot
Screenshot
YoSarin
Profil
mne to jelo ve FF 1.0.6 a Opere 8.02 ouplne v pohode...
error414-
Profil *
Me to blbne FF 1.0.6
michaelkiller
Profil
Naozaj nechapem. Ako mozu mat niektori uzivatelia problem a ini nie? Myslel som si ze Firefox zobrazuje na kazdom PC rovnako.
Je to sposobene konfiguraciou prehliadaca, stretol sa niekto s podobnym problemom?

Dakujem
michaelkiller
Profil
Momentalne som prisiel na dost zaujimavu vec.
Staci, ked si vo FF vyberiete Web Developer -> Information -> Display Block Size, a stranka sa upravi tak ako ma. Aj po vypnuti tejto Info to ostane v poriadku...

Zeby bol naozaj na vine FF?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0