Autor Zpráva
juneau
Profil
Zdravím, v IE8 a Chrome (jiné jsem nezkoušel) se mi při zvětšování stránky dva vedle sebe plovoucí sloupce s obsahem nesmyslně zařazují pod sebe (chyba) a vedle sebe (jak to má být).

Při 100% vše ok, ale stačí 1 či 2 otočení kolečkem s CTRL a v obou prohlížečích (zmenšení i zvětšení) a levý sloupec odskočí od okraje a pravý se zařadí pod něj. Nemám představu, co by to mohlo způsobovat.

Ve zdrojáku to je #prvnisloupec a #druhysloupec

www.virvudolisvratky.cz



__construct
Profil
Máš to zle navrhnuté - správny postup nájdeš tu
juneau
Profil
Hm, pravda, proč jsem nepoužil tento postup ... tak jsem ho vyzkoušel a pomohlo to - při změně velikosti zůstanou sloupce vedle sebe, ale ten levý stejně odskočí a ten pravý se "zmáčkne". Nyní to již není na ostrém webu, tak pouze obrázek:

juneau
Profil
Néééééé, spaste Kryťáka a pošlete na Aljašku ... Tak už vím. On totiž v té horizontální navigaci je ještě odkaz Fotogalerie, úplně napravo. A když se zoomuje, tak někdy přeteče přes navigaci na další řádek. Ale protože má bílé písmo, tak vedle toho sloupce není vidět. Takže tak.

I tak děkuji za pomoc, alespoň budu mít lépe vyřešenou strukturu HTML.
Petr ZZZ
Profil
juneau:
přeteče přes navigaci
Tak to by asi chtělo nedávat pruhu (divu?) s navigací výšku. Přeskočí-li něco na další řádek, aby se výška natáhla, a bude vidět bílé písmo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0