Autor Zpráva
Spikee
Profil
Neviete ako mám dať do lišty Firefoxu ikonku Celá obrazovka (tak ako je to v IE6). Nechce sa mi na klávesnici stláčať F11 :-)
izsak
Profil
Zrejme by to chcelo hacknúť XUL (upraviť na svôj obraz :-))

Skús sa spýtať na http://forum.czilla.cz/
Fred
Profil
To Spikee: Tak jsem hledal a nenašel, mám ve Firebirdu rozšíření se kterým jdou přidávat jakékoliv tlačítka, jenže pro Firefox už není, takže jedině udělat si bookmarklet
takhle ho zavoláš
<a href="javascript:void(z=document.body.appendChild(document.createEleme nt('script')));void(z.language='javascript');void(z.type='text/javascr ipt');void(z.src='f11.js');">F11</a>
<a href="javascript:void(z=document.body.appendChild(document.createEleme nt('script')));void(z.language='javascript');void(z.type='text/javascr ipt');void(z.src='f11-2.js');">F11 zpět</a>
a vytvoř si dva soubory js jeden
f11.js obsah:
function hidemenu()
{
netscape.security.PrivilegeManager.enablePrivilege("UniversalBrowserWr ite");
window.toolbar.visible=false;
window.statusbar.visible=false;
window.menubar.visible=false;
window.locationbar.visible=false;
window.directories.visible=false;
window.personalbar.visible=false;
window.location.visible=false;
window.scrollbars.visible=false;
netscape.security.PrivilegeManager.disablePrivilege("UniversalBrowserW rite");
}
hidemenu()

a druhý f11-2.js aby jsi to mohl vrátit zpátky
function showmenu()
{
netscape.security.PrivilegeManager.enablePrivilege("UniversalBrowserWr ite");
window.menubar.visible=true;
window.directories.visible=true;
window.statusbar.visible=true;
window.toolbar.visible=true;
window.locationbar.visible=true;
window.personalbar.visible=true;
window.scrollbars.visible=true;
netscape.security.PrivilegeManager.disablePrivilege("UniversalBrowserW rite");
}
showmenu()

Nepřišel jsem na to jak skrýt toolbary různých addons, mimochodem zajímavý je, že když tímhle způsobem zvětším okno a pak zmáčknu F11, zobrazí se mi fullscreen jako v IE a v Opeře
Fred
Profil
PS: musí to být všechno v jedný složce
Spikee
Profil
Diky, možno to bude fungovať :-)
Spikee
Profil
Do akej zložky mám dať tie súbory?
Spikee
Profil
No spýtam sa ešte raz
Do akej zložky mám dať tie súbory?
Fred
Profil
To je docela jedno, jenom si pak otevři ten js přes firefoxe (soubor - otevřít soubor) a okopíruj si adresu z adresního řádku a dej ji místo toho tučného
<a href="javascript:void(z=document.body.appendChild(document.createEleme nt('script')));void(z.language='javascript');void(z.type='text/javascr ipt');void(z.src=' file:///C:/cesta/k_souboru/f11.js');">F11</a>
<a href="javascript:void(z=document.body.appendChild(document.createEleme nt('script')));void(z.language='javascript');void(z.type='text/javascr ipt');void(z.src=' file:///C:/cesta/k_souboru/f11-2.js');">F11 zpět</a>
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0