Autor Zpráva
lionel messi
Profil
Zdravím,

pred chvíľou som zaktualizoval FF z (tuším) 32.0 na najnovšiu dostupnú verziu 36. Prekvapil ma však nečakaný problém. Vždy si nastavujem v časti Možnosti - Obsah - Písma a farby ako predvolené písmo Arial. V novej verzii však bolo toto nastavenie nevyplnené. Po nastavení (a samozrejme jeho uložení) na Arial (aj po rozkliknutí Pokročilých a odštrktnutí políčka „Povoliť webovým stránkam používať vlastné písma namiesto vyššie vybraných“) problém nezmizol a všetky stránky sa zobrazujú Timesom. Nepomohol reštart prehliadača ani zakázanie všetkých doplnkov (žiadny nový mi ani nepribudol). Existuje iná možnosť než downgrade na starú verziu? Čítal som, že je možné nadefinovať si v prehliadači vlastný CSS štýl. Kde takúto možnosť nájdem, prosím?

Ďakujem veľmi pekne za každú odpoveď, pre niekoho možno ide o malichernosť, mne ako zrakovo hendikepovanému sa však Times naozaj veľmi zle číta (platí aj pre väčšie veľkosti).
Krakatoa
Profil
Uživatelské CSS jde nastavit tu:
c:\Users\***\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\***.default-***\chrome\userContent.css
Jak jej používat najdeš na netu, funguje myslím výborně.
Co se týče Firefoxu 36, je možné, že má bugy, sice to prý nedělá všem, ale já už se setkal s:
- po spuštění pc při prvním spuštění Firefoxu je okno Firefoxu přes celou obrazovku včetně hlavního panelu a ikonky minimalizovat, obnovení z max. a zavřít má malilinkaté (pokud se okno minimalizuje a znovu maximalizuje, je pak vše OK)
- na některých webech občas dochází k vytváření artefaktů (černá plocha místo obrázku při hover)
- při mazání historie dojde k zvětšování souboru places.sqlite-wal až klidně nad 1.5 GB a Firefox se musí shodit
Zkoušel jsem i reinstalaci Firefoxu s tím, že byly smazány všechny složky patřící Firefoxu a všechny zápisy v registru, dělá to furt (minimálně ty dvě první odrážky).
Používám:
Modul: OpenH264
Rozšíření: Adblock (plus, po-pup, pomocník), fast dial, firebug, web developer, google translator for firefox, mega extension
Vliv rozšíření na problém jsem ještě nezkoumal, ale dřív to nedělalo.
lionel messi
Profil
Krakatoa:
Veľká vďaka za podrobnú odpoveď.

Zatiaľ som sa vrátil na 32, ale vlastný štýl využijem určite aj tam.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0