Autor Zpráva
Chadas
Profil
Ještě před malou chvílí jsem měl ve vývojářských nástrojích ikonku telefonu (Device mode) na demonstraci různých přenosných zařízení pro kontrolu zobrazení stránky. Taky se mi nedávno při změně velikosti okna prohlížeče zobrazovala vprova nahoře v prohlížeči informace o šířce okna. Teď to nemůžu najít a už se nejsem jistej jestli to byl prohlížeč Chrome nebo Firefox :( Hledal jsem to v obou ale nemůžu to pořád najít a nevím kde a jak to nastavit :(
Keeehi
Profil
Ve chromu to je. Čas od času se to někam přesune, nebo trochu schová ale moc věcí odtamtud nemizí.
Chadas
Profil
Keeehi:
Ikonku telefonu jsem našel. To je v pohodě. Hledal jsem ji omylem ve Firefoxu ;-) Akorát bych rád věděl kde je ta možnost vidět v Chromu aktuální rozměry okna prohlížeče. To mi moooc chybí. Nevíte někdo kde to najdu?
Keeehi
Profil
Chadas:
Mám pocit, že se to zobrazuje v pravém horním rohu když zrovna menší velikost okna.
Chadas
Profil
Keeehi:
Ano, mělo by se to tam zobrazovat. ale to já vím. Nevím ale proč se to tam nezobrazuje. Tak zněla otázka.
Keeehi
Profil
Tak jsem to otestoval a opravdu se to tam zobrazuje. Ale jen v době, kdy se velikost okan mění. Jakmile prestaneš měnit rozměry okna, zase to zmizí.
Chadas
Profil
A to je právě ten problém. Nezobrazuje se mi to ani když měním velikost okna. Vůbec ale nevím proč? Zkoušel jsem to teď i na MacBooku a je to stejné :( Taky se to tam nezobrazuje :(
MartinP_
Profil *
Musíš mít otevřené nástroje pro vývojaře.
Chadas
Profil
MartinP:
Tak ani tohle ještě není to co jsem myslel. To co hledám se zobrazovalo vpravo nahoře. Jak mi to potvrdil i Keeehi. Jak to ale udělat aby to tam opět bylo?

Keeehi
Profil
Chadas:
Dle mého názoru toto je právě mnohem lepší. Ale pokud chceš tu obyčejnější variantu, tak si vypni ten "device mode". odklikni si tu ikonku telefonu zase zpátky
Chadas
Profil
Keeehi:
To už jsem zkoušel. "Device mode" je vypnutý ale informace o aktuálním rozlišení se stejně nezobrazuje :( Už si fakt připadám jako blbec. Taková prkotina a už to řeším několik dní a zatím bez úspěchu :(
MartinP_
Profil *
Jestli chceš, aby se ti v rohu zobrazovala velikost okna při změně velikosti, musíš mít otevřené vývojařské nástroje. Otevři je (bez device modu) a vrať se zpět do okna stránky. Nyní se ti při změně velikosti budou ukazovat v rohu rozměry okna.
Chadas
Profil
MartinP:
Zkouším to pořád dokola a není mi to nic platný. Pro jistotu ještě malá rekapitulace :

1. spustím prohlížeč
2. klávesou F12 nebo Ctrl+Shift+I otevřu vývojářské nástroje
3. nástroje se otevřou ve spodní části okna prohlížeče (zkoušel jsem i jiné varianty)
4. nemám zapnutý "device mode" ani nástroj pro výběr elementu na stránce
5. kliknu do horní části prohlížeče (nad panel s nástroji pro vývojáře)
6. zkouším plynule měnit velikost okna prohlížeče
7. a nic :( žádná informace o velikosti okna (rozlišení) se nezobrazí

Nevím jestli na to má vliv případně výběr nějaké konkrétní nabídky z vývojařských nástrojů nebo co alšího to může ještě ovlivnit? Taková skvělá funkce a teď mi to prostě nejde a nejde :( Už z toho pomalu nebudu spát jak mě to žere. Všem moc děkuju za snahu ale zatím pořád bez úspěchu. Snad se to nakonec podaří a zase to bude fungovat jako dřív.
Radek9
Profil
Chadas má pravdu. S nějakou novou verzí Chromu se to už nezobrazuje ani s Vývojářskými nástroji. Řeší to např. tohle nebo tohle rozšíření.
Chadas
Profil
Radek9:
SUPER!! Díky moc. Měl jsem trochu tušení jestli to nebude verzí ale nenapadlo mě, že to bude až taková radikální změna. Window Resizer to v podstatě řeší k naprosté spokojenosti. Díky moc. Zase budu mít klidné spaní :-D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0