Autor Zpráva
RPG
Profil
Dobrý večer,
mám... delikátní problém s Firefoxem v. 1.5

Zničehonic mi zmizely všechny uložené záložky a vlastní nastavení vzhledu prohlížeče. Ještě před hodinou a půl bylo vše v pořádku, teď, po vypnutí jisté aplikace (hra - nehledejte v tom nic zákeřného) prostě vše zmizelo.

Jsem z toho celkem zoufalý, měl jsem uložených před 70 záložek, pečlivě tříděných :o). Nemluvě o vlastním nastavení prohlížeče.

Napadá někoho něco, co se mohlo stát, popř. jak se tomu příště vyvarovat? Nebo dokonce jak navrátit ztracená data?

ad.
Prosím, neodkazujte mne na jiná fóra, na témata podobná mému problému. Všechna, která se dají nalézti normálním způsobem, jsem pročetl. Profil je prázdný, prostě nikde nic není...
FlashEntity
Profil
Jak to napravit netuším, zas takový browser maniak nejsem.
Ale vyvaruješ se tomu jedině pravidelnými zálohami... Některé programy (i hry) dokážou rozharašit systém, něco nakopnout...
Acci
Profil
Nevytvořil se ti náhodou nový profil? Zkus vypnout Firefox (pokud zůstal v procesech, tak ho odstřelit) a spustit s parametrem -P. Otevře se ti správce profilů.
xarox
Profil
To se mi taky jednou stalo, ale když jsem restartoval PC, tak bylo zase všechno OK.
RPG
Profil
Acci
Obávám se, že ne. Profil je pouze jeden, a ten neobsahuje záložky, ani jejich zálohy. Plus zmizely integrované vyhledavače a některé další věci.
Snad na řešení příjdu, do té doby budu obnovovat záložky, na které si pamatuji ručně, nic jiného mi nezbývá...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0