Autor Zpráva
Railbot
Profil
Zdravím. Má někdo z přítomných nějakou zkušenost s tím, že IE špatně renderuje border a našel řešení? Nemluvím teď o horním a dolním borderu u seznamů. Narazil jsem ve dvou případech na něco, co se podobá peekaboo bugu, ale s borderem. Jedná se o DIVy obsahující různé prvky jako nadpis, odstavec, floatovací obrázek a nakonec nějaký ten cleaner...

Konkrétní příklad nyní uvést bohužel nemohu, ale dodám :)
habendorf
Profil
Z toho popisu to zrovna moc jasné není. Většinu problémů v IE lze řešit zadáním width, je-li to možné.
Anonymní
Profil *
Tento problem sa mi tiez stava, a postrehol som ze prave vtedy ked dam nejaky ten "clear" ci uz pri <br> alebo aj v css, ale vyrisit som to nevyriesil, jedine riesenie ktore som nasiel, bolo nedavat clear ;(
Kvakoš
Profil *
Stalo se mi již mnohokrát, že MSIE neuměl vykreslit border a nejenom border, zažil jsem i mizející text v odkazech a jiné chuťovky. Vždy se řešení najde - nastavit width natvrdo, nebo zjednodušit celkově kód stránky, MSIE neumí komplikovanější věci. Ve Firefoxu a Opeře se mě takovéto věci nikdy nestávaly. Když se nepodaří to odstranit, jdenoduše příslušný fragment kódu vyhodit a udělat to jinak. Tyhle rendrovací potíže MSIE se NEDAJÍ zmapovat, protože se to vyskytuje zcela nahodile a náhodně a kdykoliv. Zažil jsem i, že na 10 refreshí webové stránky se jednou špatně vykreslila a 9 x dobře. Kód jsem smazal a napsal to jinak, než abych mapoval tento problém.
Railbot
Profil
Důvodem byl vždy floatovací prvek v nějakém boxu - DIVu, který měl border. Na stranách takového prvku IE špatně renderoval border (nebo vůbec). Řešení - nepoužil jsem jednodušší float, ale prvek prvek jsem "odmarginoval" na požadované místo.
Ivorius
Profil
Myslím, že u mě nelezneš docela jednoduché řešení na mizející border
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0