Autor Zpráva
DrAkGoN
Profil *
Zdravím všechny wemastery!!! Již dlouhou dobu se zajímám o WEBy a mým posledním projektem je server www.uvalno.cz - je to domovská stránka obce, ve které bydlím. Při otevření stránky v IE je vše v pořádku ovšem při otevření v Opeře a nebo ve FireFoxu se stránka zobrazí normálně ale velikosti písma si ze mne asi dělají srandu. Vím, že při použití CSS se stránky v různých prohlížečích zobrazují jinak, ale bádám nad tím již delší dobu a nemohu na to přijít. Největší "lagem" je ve spodní stránce text s kontaktama v IE má normální velikost myslím 7px ovšem v (např.) Opeře se písmo jeví jako cca 22px... Používám externí css (www.uvalno.cz/css/uvalno.css). Jistě chápete, že pro mne jako pro webmastera jsou stránky vizitkou ovšem - je velice nehezké, když návštěvník má Operu či FF a stránky se mu otevřou s totálním chaosem ve velikostech písma.

Velice děkuji za pomoc!

S pozdravem

DrAkGoN ;-)

P.S.: Můžete i mailem: webmaster@uvalno.cz ICQ: 303-523-961
Ivorius
Profil
máš definováno pro patičku font-size: 2em; nastavuj velikost jen konkrétním prvkům (seznamy, odstavce, odkazy) nebo používej slovní označení. většinou vystačíš font-size:small, nebo x-small
DrAkGoN
Profil *
OK - s tou patičkou je to snad zásadní problém, ale celkově když se stránka otevře jinde než v IE... vypadá to divně všechna písma jsou rozhašená...
DrAkGoN
Profil *
A vždy zadávám velikost celému odstavci, či seznamu... ale zajímavé je, že některé písmo, které je normální se třeba v FF zobrazí jako TUČNÉ...
niCe
Profil
Nezkoumal jsem to, ale může to bejt děděním vlastností. Někde je třeba něco nadefinovat navíc, protože každýmu prohlížeči může někde něco chybět, chudákovi jednomu.
DrAkGoN
Profil *
Děkuji za odpověď...ovšem ta mi moc nepomohla, protože sám nemohu nalézt chybu....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0