Autor Zpráva
Panther
Profil *
Dobrý večer,
mám menší problém s nastavením velikosti písma v css. Mám nastaveno něco takového:

body {
background-color: #fffff0;
font: 85%/1.4 Verdana, 'Trebuchet MS', sans-serif;
}
.
.
.
#news p {
font-size: 50%;
}


<div id='news'>
<p>12.9. 2007 | Website has landed!</p>
</div>

Problém je v tom, že Opera prostě odmíta písmo zmenšit. Zmenší ho, ale nedostatečně - na určité procentuální hodnotě se zastaví a dál už nezmenšuje. Zatímco Firefox 2.0 a IE 6 ho zmenší shodně. Už si s tím fakt nevím rady, prosím pomožte... Panther
joe
Profil *
V Opere to snad ani jinak nejde, protoze v nastaveni Opery si sam uzivatel nastavuje minimalni velikost pisma, ktera je pro nej idealni.
Panther
Profil *
Aha, děkuju. Už jsem z toho začínal být fakt neš'tastný. No jsem rád, že se to vysvětlilo. Díky moc za pomoc...:) Panther
Bubák
Profil
protoze v nastaveni Opery si sam uzivatel nastavuje minimalni velikost pisma, ktera je pro nej idealni.
Uživatel to dělá málokdy. Ale v Opeře je výchozí nastavení minimální velikosti písma 9px.
Pro zajímavost, podobné nastavení je ve Firefoxu, tam je pro "Minimální velikost fontů" výchozí volbou hodnota "Žádná".

www.vitdlouhy.cz/weblog/2004/04/moda-miniaturni-pismo.php
Panther
Profil *
Děkuji všem za pomoc:) Nejspíš to písmo nechám na minimální hodnotě velikosti písma v Opeře. Ještě jednou dík. Panther

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0