Autor Zpráva
souki
Profil
Používám IE7 a Firefox musím zapínat jen když potřebuju trochu ladit javascript. Přitom toho nechci moc - chybovou konzoli a sledování co ajax odeslal a co přijal.
Nemáte tip na podobné rozšíření pro IE7?

A nevíte i o nějakém podobném jako je html validator ve ff? :)
quinux
Profil
souki
Sorry, přehlíd jsem, že to chceš na javascript ;)
panther
Profil
souki
HTML FF validátor je zbytečný, nestačí ti "klasický" validátor?
souki
Profil
panther
Klasický se musí hledat a vyplňovat a načítat. Ten ve FF byl fajn, že svítil zeleně či červeně a stačilo kliknout a viděl jsem proč.

quinux
jednak javascript, ale i klasické sledování provozu ajaxu. Dřív sem měl něco co sledovalo úplně všechno, ale informce o hlavičkách každého načítaného obrázku mě moc nezajímají
centi
Profil
souki
Přitom toho nechci moc
Presne toto si spolu s tebou hovoria tisíce kóderov po celom svete :) Pre IE som hľadal dlho, ale nič, čo by stálo za to (v oblasti javascriptu) som nenašiel. IE8 už sľubuje trochu viac, čo som videl v nejakej beta (či alfa) verzii.

Každopádne na sledovanie AJAXového trafficu pod IE môžem doporučit Fiddler. Je to mini proxy server, ktorý po spustení automaticky prenastaví pripojenie IE tak, aby všetka komunikácia šla práve cez fiddler, ktorý komunikáciu odchytí a umožní ju analyzovať, či ďalej spracovávať (môžeš i ručne meniť hlavičky apod). Po vypnutí Fiddlera zase vráti nastavenia pripojenia IE spátky na pôvodné hodnoty. Fiddler sa dá samozrejme použiť i pri iných browsroch, tam ale treba proxy nastaviť ručne (127.0.0.1, port 8888).
souki
Profil
centi
Ten fiddler mi přijde trochu moc komplikovaný. Firebug to právě uměl zobrazit jednoduše a jasně
centi
Profil
souki
Áno, to je pravda. Ale Firebug (ani nič podobne kvalitné) proste momentálne pre IE neexistuje (veľmi rád sa nechám presvedčit o opaku) :)
souki
Profil
A hele :) http://getfirebug.com/lite.html
Ale mají tam nějaký error, takže se mi to nedaří stáhnout
centi
Profil
souki
To je len konzola.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0