Autor Zpráva
habendorf
Profil
Viz článek http://zdrojak.root.cz/zpravicky/microsoft-vydal-toolkit-pro-mikroform aty/ a diskuze pod ním.

Instaloval někdo OOMPH? Můžete někdo potvrdit přímou podporu v IE (tedy dle bodu 1 v Martinově příspěvku) ?

Nezajímá mě ničí názor na mikroformáty, čistě jen funkčnost OOMPH.
quinux
Profil
habendorf
Tu ikonu mi nabídne jen na stránce, která se objeví hned po instalaci, na dalších stránkách zcela jasně používajících mikroformáty už IE mlčí. Při instalaci taky píše, že instaluje nějaký toolbar, ale ten jsem ani v nastavení nikde nenašel.
habendorf
Profil
quinux

Takže jsme na tom stejně. Díky za potvrzení, už vím, že chyba možná není u mě.

Při instalaci taky píše, že instaluje nějaký toolbar, ale ten jsem ani v nastavení nikde nenašel.
V doplňcích IE bys měl najít Microformats.Toolbar.1.

------------

Mohl by to prosím zkusit ještě někdo?
quinux
Profil
habendorf
Myslím, že chyba bude v matrixu. Z uvedených příkladů od Martina co zanechal v komentářích mi nefunguje ten linkedin, ty další dva fungují. Řekl bych, že se vývojářům v MS zase něco nepovedlo ;)

V doplňcích IE bys měl najít Microformats.Toolbar.1.
čekal bych, že to bude nějaký toolbar ve stylu operatoru pro FF ;)
habendorf
Profil
quinux

Jasně, ty další dva fungují, protože využívají tu JS knihovnu (ty by ti fungovaly i bez instalace OOMPH).

Jde mi čistě o tu přímou podporu v IE, „tedy dle bodu 1 v Martinově příspěvku“.
Plaváček
Profil
Dopadl jsem stejně. Po instalaci doplňku do IE 6 se nestalo nic. Čili to dle mého názoru nefunguje příliš spolehlivě. Respektive vůbec.
habendorf
Profil
quinux, Plaváček

Postupně jsme s Martinem dospěli k podezření, že problém je na lokalizovaných winech (byť se to zdá nelogické).
Můžete prosím oba potvrdit, že máte CZ win s CZ IE?
Plaváček
Profil
habendorf

Ano, přesně to mám.
quinux
Profil
habendorf
Ano, WXP SP3 CZ s CZ IE 7

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0