Autor Zpráva
Tomasds
Profil
Ve FF2 jsem měl docela užitečný plugin.
Umělo to asi miliardu věcí, já jsem z toho využíval to, co se aktivovalo přes Ctrl+Sh+Z. Když jsem pak myší jezdil nad stránkou, tak se červeně obarvovaly divy, p, td .. vlastně všechno pod myší. A navíc se textově zobrazovala cesta k tomu aktuálnímu prvku.

Teď jsem upgradnul na FF3 a o tohle jsem přišel a nepamatuju název.
Víte někdo co to je a kde to najdu? Díky.
Mastodont
Profil
Podle mne to jsou klasické web Developer Tools:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/60
Tomasds
Profil
Tak ono je to ještě jinak.
Je to to co píšeš, nainstaloval jsem, ale ta zkratka pořád nedělala to co měla, vyvolává to nějakej postranní panel, kde je totéž co na právě otevřené stránce, takže mi něco tu zkratku krade.

Dostal jsem se do pluginového pekla firefoxu, sakra drát.
edit: lišta Web developer už funguje komplet jak má, jen na tu zkratku reaguje ten nesmysl, kterej nevím jak zabít.
Bubák
Profil
A co tohle:
Ctrl + Shiht + Y
Tomasds
Profil
Bubák
To jsem zkoušel, to nastaví zoom na nějakých 500%.
Tomasds
Profil
Screenshot toho nesmyslu.
Budu vděčný za nějakou radu. Po pracovní noci a před pracovním dnem mi hlava moc nebere.
panther
Profil
Tomasds
ve WebDeveloperu se pod záložkou „Options“ nachází „Options“ -> „Keys“

Podívej se, co Ctrl + Shift + Z dělá, případně si klávesové zkratky přenastav
srigi
Profil
Firebug ma presne taku funkciu, staci ho aktivovat a na karte HTML kliknut na tlacidlo "Skontrolovat", uplne vlavo hore (hned vedla firebug ikonky) a mozes si jazdit mysou po stranke. Firebug bude krasne rozbalovat HTML kod vo svojom okne a ukaze aj cestu v DOMe k elementu.
Tomasds
Profil
tak nesmysl byl opravdu jiný plugin a kradl mi zkratku.
Teď nedělá Ctrl + Shift + Z nic a nikde v menu nevidím jak to vyvolat. No nic, aspoň jsem si zase po čase připomněl, co jsem to vlastně na FF nesnášel.
Ani ten zoom nikde v menu nevidím. A když to zmenším přes ctrl+kolečko, tak se nějak zmrší styly textu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0