Autor Zpráva
Dranel
Profil
Jak prosím docílit co nejlépe toho, abych měl na jednom PC více verzí Firefoxu? Případně který způsob je nejlepší? Třetí řadu používám jako hlavní prohlížeč, k tomu bych rád ještě druhou řadu na testování. Je nějaký jiný způsob kromě Portable druhé řady?
Kalby
Profil
nikdy jsem tohle neřešil ale napada me použít virtuální pc, ale možná je snazší řešení
Dranel
Profil
Kalby
nikdy jsem tohle neřešil
To je docela chyba hele. Já do nedávna taky ne, ale když jsem prošel školní PC a na každým byl FF 2...

napada me použít virtuální pc, ale možná je snazší řešení
Každopádně lehčí řešení je FIrefox Portable... mě by ale zajímalo, jestli je dobré / osvědčené a jestli náhodou není ještě lepší ;-)
Bubák
Profil
Já to dělám tak, že složku s Firefoxem přejmenuju podle verze, třeba na "Mozilla Firefox 1.0" a pak nainstaluju novou (nebo jinou) verzi.
Nevýhodou je, že mi nejde spustit více FF najednou, pokud spustím jinou verzi, tak mě oblaží "aktualizační" stránka, a pokud FF nespustím v "safe mode", tak se kontroluje kompatibilita rozšíření (to se pravděpodobně dá vypnout).

Pokud vím, tak 2.0.0.x a 2.5.0.x vykreslují stejně, nevím, zda byly změny v JS.
MyFlower
Profil
Nevýhodou je, že mi nejde spustit více FF najednou, pokud spustím jinou verzi, tak mě oblaží "aktualizační" stránka, a pokud FF nespustím v "safe mode", tak se kontroluje kompatibilita rozšíření (to se pravděpodobně dá vypnout).

Při tomhle řešení mi taky blbly docela důležitý pluginy - konkrétně jsem měl velký problémy s pluginem pro přehrávání wmv - fungoval totiž jenom ve staré verzi FF a v nové nešel, dokud jsem starou verzi nesmazal ze systému.
Mastodont
Profil
Co třeba http://www.hiveminds.co.uk/node/3114 ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0