Autor Zpráva
Darthrank
Profil
Kdykoliv něco nakóduju ,tak s IE 7 není takřka sebe menší problém. Jen to otevřu v Mozille tak se skoro pokaždý vyrojí nějaká chyba.
Například teď dělám na jednom webu ,kterej už je relativně hotovej , jen ještě chybí dodělat obsah. Psal jsem tady asi před týdnem článek ve ,kterým jsem si nevěděl rady s vycentrováním celého kontejneru, vertikální neschody atd. Bubák mi skvěle poradil a všechny neschody ,který jsem s mozillou měl radou vyřešil.
Bohužel u mě bývá pravidlem, že když eliminuji nějáký problém vyskočí místo něj další. odkaz
Jde tedy o to že :

-- když otevřu web v EI 7 ,tak nadpisy jsou zcela normálně nastaveny na hodnoty, které jim jsou zadány.
-- Otevřu v Mozille a zas problém , nadpisy jsou tučnější , jako bych jim přidal vlastnost napr. font-weight: bold

-- Měl jsem ještě jeden problém ,ale ten jsem v tuhle chvílí vyřešil. Otevřel jsem web v IE vše ok, oteřel v mozille a hlavička se nechtěla vertikálně zarovnat(margin-top: 10px;), dal jsem tedy do zahlaví vlastnost float: left; a najednou i slavná mozilla povolila.(naštěstí).

h1 {
color: #CA4EA7;
padding: 10px;
text-decoration: underline;
margin: 0;
text-align: center;
}
/* text */
p {
color: white;
padding: 10px;
margin: 0;
}


/* kontejnery*/



#kontejner {
width: 915px;
height: 0 auto;
margin: 0 auto;
margin-bottom: 10px;
background: black;
}

#zahlavi {
width: 888px;
height: 137;
background-image: url("logo2.jpg");
margin: 13px;

díky za rady.
Hitman
Profil
Divné, mozila by měla vykreslovat nadpisy ve stejné velikosti jako IE, můžeš přidat i odkaz na web?
oogi
Profil
Jen jsem zadání problému v rychlosti prolétl, tak nevím, zda neporadím blbost, ale nikde nevidím nastavenou velikost písma.
IE může mít defaultně nepatrně větší velikost písma, která může způsobovat tu tučnost - tj. zkus nastavit font-size na nějaká procenta a chvíli si s tím hrát, aby to vypadalo stejně.
Pokud nepomůže, nastavil bych u h1 font-weight:normal, pokud je nechceš mít tučné, protože ve zde uvedeném zdrojáku to nemáš a defaultně by to mělo být nastaveno na bold...
Snad jsem aspoň trochu pomohl.
Darthrank
Profil
Tak to bylo tím, že jsem tam neměl zadanej font-weight: normal; a asi i tím font-size. Problém vyřešen ,díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0