Autor Zpráva
Ofi
Profil
the_height = document.getElementById('topic').contentWindow.document.body.scrollHeight;

google chrome nebere contentWindow nýbrž tu mateřskou stránku a její výšku. ostatni prohlizece bezproblemu pochopi ze se jedna o stranku nacitanou v iframu ale GCH ne.. nevi nekdo co s tím?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ofiho:
Prosím o odkaz na živou ukázku.
Ofi
Profil
tyto stránky jsou "under construction", ale tady je co je zatim jakš takš v provozu:
http://nono.ic.cz/test/
ale nevím co z toho vyčteš - testoval jsem to pomocí různých fíglů(standartní alertování hodnot) a to na co jsem přišel je skutečně tak... na tech stránkách akorát uvidíš, že v chromu se bude iframe pokazde o 35px (a to od 800px - pocatecni vyska stranky)prodluzovat a v ostatnich prohlizecich to uvidis normalne..
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ofiho:
Nějak nevím, na co přesně mám klikat a koukat. Nechtěl bys přichystat něco názornějšího? (Jen holou ukázku problému, bez grafiky atd. — není třeba, aby to bylo jakš takš v provozu.)
Ofi
Profil
když se na ty stránky koukneš v chromu, mozille a IE 6 např. tak uvidíš co se v chromu zobrazuje jinak než v ostatních dvou prohlížečích - iframe se roztáhne ne na výšku načítané stránky do něj ale na výšku stránky indexové...
fuckin
Profil
me to jede normalne, jakou mas verzi chromu?
Ofi
Profil
fuckin
Google Chrome 3.0.189.0
fuckin
Profil
chrome 3 je beta verze, ja mam 2 a funguje to, nechapu jak muzes neco testovat v beta verzich programu.
Ofi
Profil
aha, mě nedošlo že to je beta. já to v tom netestoval ale náhodou otevřel.. oki tak to vysvětluje mnohé, dík ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0