Autor Zpráva
Koki
Profil *
Opět mám web v Mozille zablokován a vyskočí hlášení Podezřelá útočná stránka!
atd.
Útočné stránky se pokouší nainstalovat programy, které kradou vaše důvěrná data, používají váš počítač k dalším útokům, nebo jakkoliv poničí váš systém.

Některé stránky poskytují škodlivý software záměrně, řada z nich byla ale sama napadena a činí tak bez vědomí jejich vlastníků.


Tak jsem stránky smazal ale je to tam pořád už 14dní? Co s tím?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kokiho:
Máte na webu virus — co s tím?
Koki
Profil *
a když už to mám bez viru?
Nox
Profil
Koki
Zkus Google Webmaster's Tools jestli tam na to nebude nástroj, něco jako "znovu ověřit nebezpečnost stránek"
Jsou tam jiné podobné, tak snad...


Chybka

Vymazat cache? Pořádně ještě projít stránky, jestli tam fakt něco není

Nebo nemáš tam třeba nějaký iframe nebo skript co by mohl být považovaný za podezřelý, ikdyž je ok? Možná napsat na nějaké forum nebo najít v prohlížeči nějakou
možnost odeslat info
Koki
Profil *
já jsem kompletně stránky smazal, jestli tam ten vir je nebé ne nevím, jak to odvirovat?
Koki
Profil *
Google Webmaster's Tools - tam musím nějaký kod dát na stránky, ale já je tam nemám, kompletně jsem je smazal
Koki
Profil *
nahrál jsem tam nějaký html soubor, takže mám ověřeno že jsou stránky moje ale nikde nevidím možnost - znovu ověřit nebezpečnost stránek
Koki
Profil *
V nápovědě je toto:
1. Na domovské stránce Nástrojů pro webmastery klikněte na požadované stránky.
2. Ve zprávě Části těchto stránek možná šíří malware klikněte na odkaz Další podrobnosti.
3. Klikněte na položku Požádat o kontrolu.


Já mám u své domény pouze napsáno - ověřeno (nevím jestli je to ono)
Nox
Profil
Koki
promiň, strike tu asi ještě nefunguje, tu první část jsem se spletl, to nic

Projdi si kód té své stránky, na které to upozornění vyskakuje, pokud najdeš nějaký (nejčastěji) iframe nebo skript, co jsi tam nedával, tak ho smaž, změň si hesla, odvšiv PC a mělo by to být ok

Pokud nic nenajdeš, tak bych zkusil napsat na nějaký mozilla forum, třeba nejdřív český

Moderátor Mistr: Přeškrtnutí zde funguje, jen nesmíš užívat tag [ s ], nýbrž [ del ].

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0