Autor Zpráva
jirka55
Profil
MSIE8 hlásí chybu:
Message: HTML Parsing Error: Unable to modify the parent container element before the child element is closed (KB927917)

Stránka se správně načte až k prvnímu javascriptu. Ten se zobrazí, ale zablokuje všechno co je za ním a zároveň blokuje login, který je taky JS.
Docela dobře je to vidět na stránce http://r-stro.eu (když se spustí v jimém prohlížeči než MSIE, zobrazí se pod grafickou maticí ještě menu).
Prosím poraďte. Dík moc.
Jirka
SwimX
Profil
jirka55, jirka55:
Unable to modify the parent container element before the child element is closed
nejde měnit rodičovský elemnt před tím, než se dítě uzavře.

příklad
<div id=a>
<div id=b>

<script>document.getElementById('a').innerHTML='ahoj';</script>

</div>
</div>


čili chceš do "a" napsat něco, před tím, než to "b" které je uvnitř "a" ukončíš. //teď doufám, že nekecám

ogin, který je taky JS.
<mimo-téma>nedělal bych stránky závislé na JS, lidé si ho vypínají, mobily ho moc nepodporují atd.</mimo-téma>
Chamurappi
Profil
Reaguji na jirku55:
Osmička ti hlásí tuhle krásnou chybu, ale starší verze Exploreru stránku nezobrazí vůbec. Vyhledej si KB927917 a najdeš popis.
SwimX
Profil
Chamurappi:
The easiest way for you to fix the problem is to upgrade to Internet Explorer 8
tak toe typická rada Microsoftu :)

jirka55:
citováno ze stránek od Chamurappiho:
This problem occurs because a child container HTML ........ by using either the innerHTML method or the appendChild method.

For example, this problem may occur if a DIV element is a child container in a BODY element, and a SCRIPT block in the DIV element tries to modify the BODY element that is a parent container for the DIV element.


to je to, co jsem popisoval výše.
jirka55
Profil
Dík za odpovědi - souhlasí s tím, jak jsem to chápal já. Problém je, že já to neprogramoval. Jen jsem poskládal různé fungující moduly dohromady. Jsou to konzistentní samostatný celky, proto se mi zdá, že tam nikde žádný neuzavřený dítě není.
Starší verze MSIE mi opravdu shazujou nebo blokujou celou stránku. To bude nakonec asi opravdu důvod, proč JS grafy. Štve mě to, protože ve dvanácti jinejch browserech fungujou spolu řady grafů bez chybičky a rychlejc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0