Autor Zpráva
Latté
Profil
Zdravím,

můj současný poskytovatel v poslední době neustále vypadává a já tak přicházím o spoustu objednávek.

Nevím ani, jestli ho za to můžu žalovat a požadovat náhradu za ušlý zisk, ale rychlejší každopádně bude vyměnit poskytovatele.

Máte někdo doporučení na spolehlivý hosting?

Díky
Jan Tvrdík
Profil
Latté:
Záleží na tvých požadavcích a finančních možnostech.
Latté
Profil
Finance jsou mi v tomto případě ukradené.

Požadavky mám minimální - stačí 100mb prostor, možnost emailových schránek, php5, mysql apod. Ale hlavně ŹÁDNÉ VÝPADKY!!!!
Taurus
Profil
Já i blízcí jsou spokojení s Profituxem :-)
Medvídek
Profil
Já jsem také na profituxu (na každém jejich serveru mam minimálně jeden hosting) a nemohu si stěžovat.
fuckin
Profil
jednoznacne hostgator.com
Jan Tvrdík
Profil
Latté:
Jestli ti jde hlavně o dostupnost, tak můžeš zkusit prozkoumat nezávislé měření.
xHire
Profil
Pokud potřebujete skutečně kvalitní službu s dobrou dostupností, mohl bych Vám udělat zajímavou nabídku. Předesílám ovšem, že se nespecializuji na nízkou cenu, ale na vysokou kvalitu, což by Vám, myslím, mohlo vyhovovat více než opačný stav. ;-)

Napište mi na e-mail, co mám v profilu, a pošlu Vám více informací a konkrétní čísla a odkazy. Celkově navíc preferuji individuální dohodu, čili bych Vám „ušil” nabídku přímo na míru.
denCo
Profil
www.elbiahosting.sk... hlavne ak mas zaujem mat viac domen alebo vela dat v databazy alebo vela e-mailov...
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Pokud chcete dostupnost opravdu 100%, tak by mohlo byt resenim objednat Virtualni server. Na jeden az par projektu bude stacit zakladni lite varianta za 300 / mesic. Vypadek budete mit tak leda kdyz si neco pokazite sam..

http://www.vas-hosting.cz/virtualni-server.html
xHire
Profil
Karel Dytrych
To je hodně odvážné tvrzení. :-)
armin
Hosting armin.sk
Profil
Jan Tvrdík: Řekl bych, že od času, kdy nahoře něco bliká (nechci to nazvat obrázkem ani bannerem, ty totiž vypadají trošku jinak), se již nejedná o nezávislé měření.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Latté:
Jestli ti jde hlavně o dostupnost, tak můžeš zkusit prozkoumat nezávislé měření.


Co jsem slysel a videl, tak mraky hostingu ma v mereni sve jine servery nez kam se dostane klasicky klient s hostingem... Cili je to pak takove mene vypovidajici...
armin
Hosting armin.sk
Profil
Karel Dytrych: To je jedna věc (kterou neprovozuji, jinak bych měl 100%) a další věc je, že jsem několikrát řešil s Alešem situaci, kdy některý z měřených serverů vykazoval výpadek a podle logu apache se v inkriminovanou dobu měřilo souběžně z více serverů kyblsoftu / moonlake, a podle logu na všechny žádosti se úspešně odpovědělo. Beztak nejlepším důkazem jsou sami klienti, kteří umí sami nejlíp zhodnotit vlastní spokojenost s čerpanými hostingovými službami. Na druhou stranu je zase pravda, že jistý rozdíl mezi top 10 a last 10 asi bude ;)
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
armin
jj, naprosto souhlasim..
Michal Kolesa
Profil
Když jsem dělal web pro zákazníka tak jsem mu stránky dal na forpsi
Enyeus
Profil
Souhlasím s Forpsi
warman
Profil
armin:
No ono je rozdil kdyz ma server dostupnost 99,5% a vypadky ma pouze nad ranem a nebo 99,7% a vypadky pouze v prubehu dne. V tomto bych zvolil ten server, co ma mensi dostupnost.

Jinak, proc si nedelas reklamu na svoje sluzby? Neni nic spatnyho nad tim, ze doporucis svoje sluzby (krom toho je tady doporucuje hodne lidi, i ja i kdyz s vami nemam zkusenosti, ale znam cloveka co u vas hostuje a nema s tim zadny problemy)
Kacko
Profil
Tak kvuli tomuto jsem se registroval.
100% dostupnost u hostingu je prakticky nemozna. Pokud nasazujete na servery nove PHP, nebo cokoliv = vypadek. Jak se jiz pise vyse, je dobre sledovat, zda jsou vypadky ve 2h rano, nebo ve 2h odpoledne. Take je dobre si zjistit, jakou ma spolecnost technickou podporu. Vypadek muze nastat at uz maji jakoukoliv techniku a pak je jen na podpore(a technickem oddeleni) jak rychle danou situaci zvladne. Take je dobre si uvedomit, ze technicka podpora(realni lide) neco stoji.
Priklad: Pokud ma spolecnost 500 zakazniku a nabizi vam prumernou(nejoblibenejsi) variantu za 100Kc(pouze priklad), tak jednoduchymi pocty zjistite, ze na nich utrzi 50tisic mesicne, coz nepokryje ani naklady na dva lidi na tech. podpore. Nasledne si muzete vydedukovat, ze dva lide nemohou(dle zakoniku) byt v praci 12h denne, aby pokryli nonstop podporu. Nemluve o tom, ze ta spolecnost neni jen o lidech na technicke podpore, ale ma spoustu provoznich nakladu + technicke oddeleni + to nekdo musi ridit atp.

Stale plati(nejen u hostingu,ale vseobecne), ze kvalitni sluzby je treba radne zaplatit. Kdyz chcete kvalitni boty, tak take asi nejdete do cinske trznice.
Timto se nechci nikoho dotknout. Popisuji fakta.

0