Autor Zpráva
Michal Kolesa
Profil
Znáte někdo někdo freewebhosting, kde je PHP5, je povolena funkce mail() a velikost minimáně 50 MB. Email být nemusí, ale nebyl by špatný.
Našel jsem zatím WZ, ale má PHP4 a mail je omezen na 10 za hodinu pak IC má mail na 50 za hodinu (to by stačilo).

Znáte někdo další ?
Jak jsem četl pravidla,FAQ na jiných tak tyto udáje neuávají, maximálně kolik dávají prostoru, že mají PHP5, ale jestli je mail () omezen nebo ne to nepíšou
matthew
Profil
Doporučuji php5.cz, ale jak je to s omezením, to nevím.
Michal Kolesa
Profil
PHP5 není na stálý web
matthew
Profil
Michal Kolesa:
PHP5 není na stálý web
Možná ne, ale na testování je výborný. Ono ale asi žádný freehosting není na "stálý" (a na úrovni) web.
MCKAY
Profil
Michal Kolesa:
Nevím, jestli tě úplně chápu s tím "není stálý web", jestli jde o to, že má výpadky, tak souhlasím, jestli jde o to, že až vyjde nové php, tak php5 nebude, tak nesouhlasím.

Jinak co se týče hostingu, tak mám dojem, že endora.cz je to co hledáš.
Michal Kolesa
Profil
na endoře musíš mít zaplacenou doménu 2.řádu
Michal Kolesa
Profil
MCKAY:
Nevím, jestli tě úplně chápu s tím "není stálý web", jestli jde o to, že má výpadky, tak souhlasím, jestli jde o to, že až vyjde nové php, tak php5 nebude, tak nesouhlasím.
Myslel jsem to, že php5 je na testování skripů a né na stálý web jako je třeba webzdarma,Ic,...
matthew
Profil
Michal Kolesa:
na endoře musíš mít zaplacenou doménu 2.řádu
To není pravda, mohu si zdarma zaregistrovat doménu 3. řádu na některé z těchto domén (hys.cz, tode.cz, 4fan.cz, cekuj.net, comehere.cz, mzf.cz, bluefile.cz).
Radek9
Profil
matthew:
Ano, ale tuším, že při první registraci potřebuješ doménu 2. řádu. Vyjímka jsou všichni uživatelé bluefile.cz (což jsem byl i já). Po spojení Endory a Bluefile všichni dostaly zdarma účty.
matthew
Profil
Radek9:
Aha, tak v tom případě už to ale změnili, já se zaregistroval i s doménou třetího řádu.
MCKAY
Profil
Radek9:
Pleteš se, teď jsem to ozkoušel a jde to.

0