Autor Zpráva
Timehosting
Profil
Rádi bychom představili TimeHosting.cz.

Jedná se o Multidomain webhosting, který nemá žádná omezení datového prostoru, datových toků, emailů ani databází.

Platíte pouze za spotřebovaný výkon serveru.
Cena je 15 Kč bez DPH za jednu procesorovou hodinu.


Nabídka:

* platíte pouze za skutečně spotřebovaný výkon serveru

* jeden tarif vhodný pro malé i velké weby

* neomezený počet domén pod jedním účtem

* neomezujeme počet ani velikost databází

* neomezeně emailů s účinným spam filtrem

* diskový prostor více než 100GB

* neomezujeme datové toky

* v administraci možnost nastavení potřebné RAM (Memory limit), Max execution time, Register globals a CRON pro každou doménu zvlášť

* podpora na telefonu, emailu, Gtalk, Jabber, ICQ, Facebook Chat

* Trvalá nabídka: Domény .CZ pouze za 222 Kč s DPH


Hostování za kredity
Systém funguje na bázi kreditů, které můžete využít jak na provoz webhostingu tak na nákup domén.

Jak zjistím, kolik budu platit?
Částky za spotřebovaný výkon se odečítají průběžně přímo z kreditu.
V administraci jsou podrobné aktuální statistiky odpočtů kreditu.

Ze zkušeností
Běžná webová stránka postavená na CMS Wordpress při návštěvnosti 110 lidi/den (230 impresí stránek/den) je hostována za 3 Kč/měsíc. (Může se lišit podle použitých pluginů ve WP).


Pokud budete mít jakékoliv dotazy, rádi Vám odpovíme na podpoře nebo zde v tématu :o)

Navštivte TimeHosting.cz
Timehosting
Profil
Téma o Timhosting.cz také na Webtrhu
happy
Profil
Velice zajímavá nabídka. Líbí se mi myšlenka platit jen za to co využiji.

Pár věcí, které možná budou zajímat i ostatní potenciální zájemce:

Bude v dohledné době možnost využívat php 5.3.x?
Je někde dostupné phpinfo() k nahlédnutí co je a co není povoleno?
Přemýšlíte i např. o ror, python apod?
Přemýšlíte i o nějaké nosql databázi (couchdb, mongodb)?
Timehosting
Profil
Pro php 5.3 bude do budoucna vyclenen zvlastni server.
V soucasne dobe je kvuli zpetne kompatibilite vetsiny systemu pouzito php 5.2

phpinfo() Zde. Na prani neni problem do php doinstalovat jakekoli moduly.

Python a RoR v planu zatim nemame, nicmene pri velke poptavce o zavedeni zauvazujeme.

V budoucnu se planuje PostgreSQL, další databáze dle poptavky.
warman
Profil
ahaaa, takze kdyz budu mit navstevnost 0 0 nic, tak nebudu platit ani korunu? mazec :)
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
K výpočtu ceny berete jako jediný parametr pouze procesorový čas? Jak je to s datovým tokem nebo RAM? Co procesorový čas při zpracování nějakých SQL dotazů nebo CRON úloh?
Timehosting
Profil
warman:
ahaaa, takze kdyz budu mit navstevnost 0 0 nic, tak nebudu platit ani korunu? mazec :)

Presne tak, platí se pouze kdyz Vas web udela nejakou zatez. Jinak neplatite nic. Cena je presne umerna zatezi, jakou Vase stranky udelaji.
Timehosting
Profil
Karel Dytrych:
K výpočtu ceny berete jako jediný parametr pouze procesorový čas? Jak je to s datovým tokem nebo RAM? Co procesorový čas při zpracování nějakých SQL dotazů nebo CRON úloh?

Jako jediny parametr je bran procesorovy cas potrebný na zpracování PHP a MYSQL (vcetne Cronu).
32MB RAM je zdarma, 64MB za příplatek 0,1Kc/den/domena a dale.
Za více potrebné pameti RAM jsou denní příplatky dle platného ceníku.
bohyn
Profil
Timehosting:
Ta cena procesorového času mě také zajímá. Když dám do scriptu sleep(10) tak zaplatim 10s nebo se to nepočítá (ikdyž je to také zátěž pro server, ale ne pro procesor)? Stejně tak čekání na I/O operace (požadavek na vzdálený server, čekání na uvolnění zámku souboru...). Jinými slovy počítá se délka běhu scriptu nebo skutečný CPU čas tak je vidět třeba v top ve sloupeci 'time'.
Timehosting
Profil
bohyn:
Ta cena procesorového času mě také zajímá. Když dám do scriptu sleep(10) tak zaplatim 10s nebo se to nepočítá (ikdyž je to také zátěž pro server, ale ne pro procesor)? Stejně tak čekání na I/O operace (požadavek na vzdálený server, čekání na uvolnění zámku souboru...). Jinými slovy počítá se délka běhu scriptu nebo skutečný CPU čas tak je vidět třeba v top ve sloupeci 'time'.

Jedna se opravdu o procesorový čas, který se dá nalézt v TOP ve sloupci time.
U MYSQL se počítá ještě čas kopírování a cteni TMP tabulek (u spravne optimalizovanych DB by se toto stavat nemelo).
Timehosting
Profil
Demo administrace najdete na adrese demo.timehosting.cz
jakubroz
Profil
Děláte také virtuální servery?
Timehosting
Profil
jakubroz:
Děláte také virtuální servery?

Tuto sluzbu pripravujeme
Lamicz
Profil
Velice zajímavý model, ale mám dotaz: jak řešíte spamboty/search enginy apod. Totiž, pokud tomu dobře rozumím, tak např. kdyby se na můj web navalily nějaký čínský spamboti, tak budu platit jak šílenej. Zkrátka někdo udělá na můj web DoS útok a já to ještě zaplatím. Tohle by se mělo nějak rozlišit.
Timehosting
Profil
Pokud Vam budou delat neumernou zatez spamboti a nebo DDOS utok, je mozne podat reklamaci, problem bude prosetren a pripadne kredity navraceny.

0