Autor Zpráva
mirek36
Profil
Dobrý den,
do nedávné doby jsem využíval free server od php5.cz. Byl jsem s ním spokojen (až na občasné výpadky, ale co by člověk chtěl zadarmo), bohužel nevím proč, ale z nějakého mě neznámého důvodu, nejde na tomto serveru odesílat e-maily přes kontaktní formulář (mailform) (formulář v pořádku zkoušeno na ic.cz a bez problémů). Proto jsem se rozhodl obětovat měsíčně pár korun a zařídit si placený webhosting. Bohužel nemám, žádné zkušenosti s provozovateli těchto serverů a potřeboval bych Vaši radu a zkušenosti. Jedná se mi o server: velikost místa 30 až 100 MB podpora PHP5, MySQL, FTP a WordPress.
Našel jsem Praktik (GIGASERVER) cena je výtečná, pokud s ním máte zkušenosti budu rád, když se o ně semnou podělíte. Nebo pokud znáte lepší nabídku budu za ni moc rád.
pavuk
Profil
Za sebe můžu doporučit Endoru.cz, za ten mizivej peníz za rok všechno co zmiňuješ, a perfektní podpora
Enyeus
Profil
Jednoznačně WEDOS.
G3n3sis19
Profil
WEDOS, je nejlepší. Hlavně VPS.
Joker
Profil
mirek36:
Našel jsem Praktik (GIGASERVER) cena je výtečná, pokud s ním máte zkušenosti budu rád, když se o ně semnou podělíte.
S tímhle konkrétním tarifem ne, ale mám zkušenost s několika jinými tarify na Gigaserveru a žádný problém.
mirek36
Profil
no ten WEDOS je pěkný, jen se bojim, aby se vyplatil na stránky, které jsou tvořeny WordPressem
wedos
Hosting WEDOS
Profil
Dobrý den,

omlouvám se, že to toho vstupuji.

WordPress u nás funguje bez problémů a má dostatek výkonu. Webů s WorPressem jem u nás několik stovek, některé s více než 10 tisíc návštěvníků za den.
Rozhodnutí je však na Vás.
mirek36
Profil
děkuji za rady, dnes jsem se zaregistroval u wedosu
houbeless
Profil
Cena je výhodná, ale daň za to je, že u webhostingu nepodporují SSL. Takže pozor na to...
wedos
Hosting WEDOS
Profil
Dobrý den,

ano, SSL zatím nenabízíme, ale připravujeme to a brzo bude k dispozici.

0