Autor Zpráva
undisputed
Profil
Dobrý večer,môže mi niekto odporučiť nejaký free hosting?ale musí mať cron s čo najnižším časom ideálne každých 5sekúnd.môžu byť aj zahraničné diky
undisputed
Profil
Pozeral som po googli len nič normálne som nenašiel ani zahraničné
candiess
Profil
Endora.cz :)
undisputed
Profil
Jo endora,ibaže na ňu potrebujem mať najskôr na platenom hostingu už účet.a ja potrebujem všetko zadarmo
candiess
Profil
nemusí být placená doména, Endora umožňuje i vytvoření BEZPLATNE domény 3-tího řádu, dokáže přijmout již koupené domény pomocí změnění DNS záznamu.. Endora = maximální spokojenost
ENDORA je komplet ZDARMA :)
undisputed
Profil
Aha,tak potom som to nejak zle čítal tak čo musím presne spraviť ked mám domenu na ic.cz
Keeehi
Profil
undisputed:
Endora má hosting zdarma a buď využiješ vlastní doménu druhého řádu (tu si platíš) a nebo použiješ doménu 3. řádu endory a máš ji zdarma.
undisputed
Profil
Áno,na ich stránke je "U správce DNS si nechte
nastavit NSSET
NSSID:ENDORA"
Kde to môžem nájsť na ic.cz alebo to mi musí nastaviť admin alebo?
candiess
Profil
undisputed:
IC.? to je hosting tak na dvě věci...
pokud už máš rozjetou reklamu s odkazem na tvůj web který je na IC, tak si vytvoř novou doménu na Endoře a na web na IC dej přesměrování na novou doménu..
undisputed
Profil
Ale ja si nechcem vytvoriť doménu na endore lebo aj tak to tam nejde,ja som sa pýtal ako to spraviť z ic.cz
candiess
Profil
tak s tím neporadim, ale momentálně se řídiš heslem ,,proč to dělat lehce, když to jde složitě" :)
undisputed
Profil
Tak nechápem čo mám potom spraviť:)
xmark
Profil
undisputed:
Tak nechápem čo mám potom spraviť:)

Tak nejspíš budeš muset začít chápat. Čemu nerozumíš na tom, že jeden free hosting cron má a druhý ne?
Louka
Profil
undisputed:
Nevím, čeho chceš dosáhnout, ale:
Zaregistruj si doménu 3. řádu na Endoře.
Obsah webu z IC překopíruj na webhosting Endory
Na IC.CZ dej do .htaccess přesměrování
=> Máš web na Endoře

Jestli hledáš jen hosting pro doménu xxx.ic.cz tak myslím že takhle to převádět nelze. Nebo se pletu?
undisputed
Profil
Aha,ale na ich stránke ja nevidím možnosť zaregistrovať si doménu 3.radu môžete dať link?
Krakatoa
Profil
undisputed:
www.endora.cz -> Chci založit hosting zdarma -> doména třetího řádu
undisputed
Profil
Aha píšem z mobilu a nemal som zapnute obrázky tak som to tam nevidel.no
Ale teraz pozerám že je tam cron každých 5minút len:(ja som chcel menej
Krakatoa
Profil
undisputed:
No já ti psal jen tu registraci, jak jsi chtěl, já s endorou nemám zkušenosti.
Co se týče cronu, dej zpracovat skript, pak dej pauzu, zase spracovat skript a zase pauzu atd. Třeba ti to vyjde na 5 minut, do doby běhu skriptu se většinou nepočítájí pauzy.
Keeehi
Profil
undisputed:
O freehostingu s minutovým cronem jsem ještě neslyšel. Můžeš být rád za těch pět minut protože takový interval nemají ani některé placené hostingy. (neříkám, že jsou kvalitní)

0