Autor Zpráva

Profil *
Dobrý den, snažil jsem se toto téma zařadit do kategorie hostingy, ale nebyl tam formulář pro dotaz.
Na jaké kritérium se mám soustředit při výběru webhostingu, když chci pracovat s velkými soubory? Jedná se o stažení xml souboru a rozparzování do databáze a samozřejmě možnost cronu. Je opravdu velká nabídka webhostingů, ale nevím na co se mám soustředit. Nepotřebuji velký nebo neomezený prostor, nepotřebuji spoustu věcí a nevím, co vlastně potřebuji, aby mi to při stahování velkého xml "nekleklo". Aby se v pořádku celý stáhnul (např. 6MB). Díky za jakoukoliv radu na co se mám při výběru soustředit.
Enyeus
Profil
Já si myslím, že 6MB není velký soubor a neměl by s ním být problém snad nikde. (Když se řekne velký soubor, tak si představím x1GB :-))
Davex
Profil
:
Do kategorie Hosting nelze psát bez přihlášení. Toto téma patří tam, takže ho přesunu a budeš se muset zaregistrovat.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Soustřeďte se na php direktivu memory_limit při výberu webhostingu. Takových 64 MB by mohlo být optimální, aby skriptík nepadal na hlášku typu - Allowed Memory Size Exchausted (nedostatečné množství přidělené paměti).

0