Autor Zpráva
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Dobrý den

Dovolte mi, abych Vám představil portál www.hostingworld.cz zabývající se srovnáváním hostingových služeb na českém trhu. Web stále ještě plním a připravuji další vylepšení.

Asi si řeknete proč další web na podobné téma jako je hostingy.cz. Narozdíl od hostingy.cz se u mě neplatí roční registrační poplatek, takže zde objevíte více poskytovatelů a tím i více služeb pro výběr.

Přivítám jakékoli připomínky.

Michal Kumžák
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Dobrý den

Na portálu www.hostingworld.cz jsem přidal možnost vkládat hodnocení jednotlivých poskytovatelů. Možnost vložit hosnocení máte i u poskytovatelů u který již nehostujete.

Přivítám jakoukoli kritiku, pozitivní i negatvní.

Michal Kumžák
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Zobrazujte informace o hostingových službách na facebooku!

Od dnešního dne může každý poskytovatel hostingových služeb, který má na webu HostingWorld.cz zadané informace o nabízených hostingových službách, tyto informace zobrazovat na sociální síti facebook.com. Zde je ukázka jak může taková stránka vypadat.

A jak aplikaci nainstalovat na stránku na facebooku? Stačí udělat následující dva jednoduché kroky:

1. Na webu HostingWorld.cz se přihlásit a v administraci poskytovatele vyplnit ID stránky na facebooku.

2. Na stránce aplikace "Přehled hostingových služeb" vlevém sloupci kliknout na odkaz "Přidat na mou stránku".

Po provedení těchto dvou kroků se Vám do navigace vlevo přidá odkaz. Text odkazu si pak můžete sami jednoduše upravit.

0