Autor Zpráva
jezevec
Profil *
Zdravim,
mate nekdo tip na dobreho registratora domen? nejde mne ani tak o cenu ale o funkcnost. Momentalne mam domenu u subreg.cz, ale chci je prevest jinam protoze nechci jakkoliv podporovat domenove spekulanty (a v subregu ma jeden z nich podil). Neni to tedy tak ze bych nebyl se subreg.cz spokojeny co do technicke stranky, jde mne o princip.

neco jsem jeste mel na domena.cz, ale tam mne ta administrace prijde strasne neprehledna.

Diky.

Moderátor Davex: Tento dotaz patří do kategorie Hosting, kam jsem ho přesunul. Pro zasílání reakcí se budeš muset na diskusi zaregistrovat.
Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Chcete si doménu spravovat sám nebo k tomu chcete i hosting?
hexageek
Hosting hexageek.com
Profil
bohuzel nikde nic dle mne nenajdete, vetsina znas jako dalsich subjektu co poskytuje sluzby v oblasti domen vyuziva sluzeb subregu..
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
To není až tak pravda, někteří hosteři jsou sami registrátory, nebo využívají jiných registrátorů (Forpsi, Active24, Web4U s spousta dalších). Já osobně využívám Web4U, při více doménách má docelá rozumné ceny a nemusím kvůli tomu lést k Wedosu.
Chamurappi
Profil
Dotaz mi připadá uhozený. Nepovažuji za pravděpodobné, že by měl někdo tak silné etické zábrany vůči doménovému spekulantovi. Americká IP adresa a fakt, že se pisatel 4 minuty před odesláním dotazu odhlásil, podporuje dojem, že to je jen divadlo. Panu jezevcovi připomínám, že zde webhosteři za žádných okolností nesmějí komentovat konkurenci… a že přiznání je polehčující okolnost.
Edit o den později: Vypátral jsem, kdo jezevec je. Veřejně dostupný životopis vysvětluje jeho IP adresu, není spřízněn s žádným hostingem a skutečně má jednu doménu registrovanou u subreg.cz. Tak pardon…
datahousingcz
Hosting datahousing.cz
Profil
jako subreg je zas funkcni, pokud Vam nejde o cenu, vim ze kvalitni API ma media4web.cz
mirekdas
Profil
Tady máš seznam http://www.nic.cz/whois/registrars/list/1/ .

0