Autor Zpráva
Reg
Profil
Udělal jsem si v PHP vlastní počitadlo, které zapisuje do souborů. Vždycky bezproblémově fungovalo, ovšem jen do doby, kdy jsem přešel z WebZdarma na pípni.cz. Od té doby se snad každý den samo vynuluje a nevim proč!!! Podívejte se mi na to http://www.regzone.org Kdo bude chtít poradit pošlu i zdroják třeba ale jsem fakt v nouzi. :'(
Dero
Profil
Problém bych viděl v přechodu k pípni. Pokud vím, obvykle se chodí opačným směrem.

Operace se soubory je na pipni ke zbláznění, protože každou chvíli dochází místo na disku (záleží na jakém jsi stroji), tipoval bych, že to bude i Tvůj problém. Pokud to počítadlo nutně potřebuješ, tak si udělej databázové řešení.
Reg
Profil
databáze neumím ale nechápu to že zrovna soubor ve kerym je počitadlo se maže když třeba jinej, kam se ukládaj IP adresy zůstává.
A pokud někdo víte o lepšim hostingu který je zdarma, napište!
*Čvachta*
Profil *
Myslím že bych si, být Tebou, pokud to myslíš opravdu vážně zaplatil nějaký normální hosting. Zkus Ufouny, zkušenosti s nima nemám, protože nemají mod_rewrite, ale jsou levní, dostupní, dobrá podpora atd.

Zajímavý je také ceskyhosting.cz, 1000kč je celkem dobrá cena za rok, když si spočítáš měsíčně cca 50kč, tak Ti to vychází.
Reg
Profil
To se radši vrátim na wz než platit 1000 kč ročně. kde bych to asi bral??? :(
*Čvachta*
Profil *
Zkus se podívat po hostingu pro zajímavé projekty zdarma. Neboj se oslovit neznámé lidi. Nabídni jim třeba protislužu.

Myslím že s každým se nějak dohodneš. Pokud v Tobě něco je, zvládněš to i bez peněz.
Dero
Profil
Reg: 1000kč ročně je (s daní) 100kč měsíčně, to je asi 25 korun týdně. Mně to přijde jako solidní cena. Chápu, že takový výpočet je zjednodušující a že problém je zaplatit to najednou, ale pokud svůj web máš rád, tak ty peníze dáš.
Reg
Profil
Dero nedám, je mi 14 a nejsem zrovna z dvakrát bohatý rodiny a muj tatík by to asi moc nevzal
Václav Martinovský
Profil
Zkus se podívat po hostingu pro zajímavé projekty zdarma. Neboj se oslovit neznámé lidi.

Hodne hostingu nabidne pro zajimave projekty hosting zdarma (nebo za velmi vyhodnych podminek), ale musi byt zajimave i pro nekoho jineho, nez autora :). Mesicne nam napr. chodi nekolik zadosti o sponzoring hernich klanu (web, domena, nekdy i cely herni server), takze i kdyz pominu nulovy komercni efekt, nelze tyto weby podporit ani pro dobry pocit. Dovedu si spis predstavit sponzoring webu nejake prospesne neziskovky, detskeho domova nebo stranek o nejakych zviratkach, kde bych mel alespon pocit, ze to k necemu bude :).
Šlaha
Profil
Zkušenosti nemám, můžeš vyzkoušet:
http://www.xhosting.cz/webhosting-tarify/ , ale adrese je cokoliv.xhosting.cz
Šlaha
Profil
Ještě můžeš zkustit http://hostingzdarma.cz/ , ale dáš víc za doménu
PetrK
Profil
No, vlastní doménu jsi Regu zaplatil tak třeba za ten webhosting by se taky vyplatilo něco málo dát. Vím že je to problém, jak píšeš, přesto ale co třeba zkusit www.idisk.cz. Mohl by to být takový rozumný kompromis mezi "zdarma" a "placeným" hostingem za rozumnou cenu. Nevím kolik potřebuješ prostoru ale například 100MB tam máš za 30,-Kč měsíčně a to je myslím více než slušná cena. Podpora PHP, databáze atd.. tam jsou také.....

Já tam jeden web hostuju už osm měsíců a nezaznamenal jsem zatím žádný problém s dostupností ani s ničím jiným. Pouze nemohu zodpovědně říci jak funguje technická podpora, protože jsem jí zatím ještě za celou dobu nepotřeboval :)
blast3r
Profil
Reg
Skus vyskusat www.freeserver.sk , ale skusenosti s nimi nemam
Reg
Profil
Tak už to dlouho neblblo, asi to opravili když sem jim poslal mail. Ale i tak dík.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0