Autor Zpráva
Kcko
Profil
Ted to není aktuální, ale za nějakou pravděpodobně ano, proto bych rád sondoval zde mezi zástupci hostingů, jaký hosting by byl vhodný pro migraci několika webů menšího - středního rozsahu.

Bude se jednat o cca 10-20 webů, a ač nehledám nejlevnější řešení, uvítal bych nějakou bonusou slevu za vstup při takovémto počtu webů.

Jaké mám požadavky na hosting?

Aktivní podpora (Podporu otravuji pouze tehdy když na straně hostingu něco nefunguje a očekávám reakci rychlejší ještě ten den, v případě rizikových problémů do 2h)

Verze PHP 5.3+, Mysql 5+ (možnost připojení se k DB vzdáleně, ne pouze lokálně, weby vyvíjím a udržuji na lokálním PC a většinou pracuji s ostrou DB a proto potřebuji mít tuto možnost - používám k tomu HeidiSQL)

Možnost vytvoření neomezeného počtu subdomén (v praxi stačí většinou do počtu 10) stylem vytvoření adresáře v rootu webu

Rozumnou velikost DB (Nepotřebuji 10 GB limit, moje největší DB má cca 300 MB (po 4 letech), ale nerad bych si při limitu 0,5GB za každých 50MB poté doplácel (takže limit 1GB považuji za minimální).

Nainstalované moduly (Imagick, Xcache, Curl, file open wrapper - funkce file, file_get_contents ...)

A také bych chtěl vidět nějaké omezení a limity ze strany hostingu (max. počet SQL dotazů za hod / den a podobná omezení pokud existují)


Jak jsem psal, jedná se o weby menšího rozsahu (malé eshopy, firemní prezentace) a středního (sportovní weby typu www.spanelskyfotbal.cz) a všechny uvedené požadavky jsou pro mě důležité (u některých jsem schopen mírně slevit).

Děkuji za nějaké nabídky a popis, klidně do emailu.

admin@rjwebdesign.cz
aDAm
Profil
Za nás mohu doporučit datahousing.cz. Výše uvedené body by neměl být problém až tedy na subdomény, ty se tedy realizují složkou ve webdiru ale je potřeba je vytvářet přes panel. Když tak info na mailu či webu.
hexageek
Hosting hexageek.com
Profil
Kcko:

za nas mohu doporucit www.hexageek.com vsechny nase webhosting programy tohle splnuji..
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Můžeme ti nabídnout virtuální managed server. Naši nabídku najdeš na www.spolehlive-servery.cz. Zkusit můžeš program Mini. Kdykoli můžeš přejít na vyšší verzi. Máme teď 50% slevu na první rok.

Jsme schopni udělat individuální nastavení, což někdy na sdíleném hostingu může být problém.

0