Autor Zpráva
pharaon.jh
Profil
chtěl bych se Vás všech zeptat, který placený webový hosting zvolit pro stránky, něco jako jsou možnosti na webzdarma:

poštovní schránka, využití PHP a MySQL, .htaccess, přístup přes FTP či webové rozhraní atp.

je v plánu pro náš oddíl přestoupit na placený hosting, ale nevím který je nejvhodnější, dříve jsme měli placený ale ty nám zrušili kvůli tomu že jsme tam dlouho nic nepřidávali, nevěděli jsme přes jakýho provozovatele byly placený.
děkuji Vám všem za rady
Joker
Profil
pharaon.jh:
Když vynechám .htaccess, tak všechno to ostatní umí skoro jakýkoliv hosting.
Některé hostingy určitým způsobem omezují možnosti nastavení .htaccess (např. lze .htaccess měnit jen přes technickou podporu, nebo se .htaccess jako takový nedá použít vůbec, ale některá nastavení se dají naklikat ve webové administraci).

Ale celkově bude ty požadavky splňovat většina hostingů. Oni sem asi zástupci některých napíší.
pharaon.jh
Profil
Joker:
Dobře, takže .htaccess teda je všade na hostingách, na webzdarma ho používám.


ježiš já si to spletl, potřeboval bych doménu ne hosting, aby mi šli ty stránky, a jak mám teď tak ty by se zrušili, nebo by to mohlo pak sloužit jako záložní, ale záleží kde bude nejvíc místa. Webzdarma má jenom 200 až 500 MB, už to pomalu zaplňuji.
aDAm
Profil
tak co teda chceš? doménu nebo prostor? do domény nic nenahraješ, je to pouze jméno.
pharaon.jh
Profil
tak oboje teda doménu a hosting s prostorem
Joker
Profil
pharaon.jh:
Webzdarma má jenom 200 až 500 MB, už to pomalu zaplňuji.
Požadavek na nějakou velikost diskového prostoru by taky bylo dobré zahrnout do kritérií. Některé tarify se navzájem liší právě jen dostupným prostorem a cenou.
pharaon.jh
Profil
stačilo by do 10 GB, našel jsem www.cesky-hosting.cz tam mají celkem 25 GB, 10 GB pro web, 10 GB pro e-maily, a 5 GB pro databázi, i cenově jsou myslím výhodný

0