Autor Zpráva
premysl
Profil
Ahoj,
nedávno jsem narazil na nový zajímavý projekt www.bubocloud.cz, založil jsem si u nich server a investoval do toho 199kč. Co mě zaujalo je poměrně jednoduchá a rychlá administrace (mě se líbí). Server i funguje stabilně (během 3 dní co server vlastním jsem nezažil výpadek).


Co mne mrzí je platba pouze SMS, ovšem bavil jsem se s majitelem po telefonu a tvrdil, že v tomto týdnu již budou platby i kartou.

Hodinu zkušebního provozu mají free, jen dropujou internet jen na určité IP (repozitáře).

Myslím, že za odzkoušení to stojí. Věřím, že to tito hoši dotáhnou asi daleko.

Petr
jenikkozak
Profil
Pravidla kategorie Hosting » 7. Každé doporučení/hanění/hodnocení musí obsahovat bližší ověřitelné údaje o svém autorovi, ideálně adresu hostovaného webu. Anonymní výkřiky jsou bezcenné a nevěrohodné.
premysl
Profil
Prozatím mi na tom vps jede pouze vzdálená plocha.
jenikkozak
Profil
Nevěřil bych ti, ani kdyby vaše stránka na Facebooku měla stonásobek uživatelů.
Protože pravděpodobnost, že se některý ze spokojených zákazníků rozhodne vejít do kolektivu neznámých uživatelů, aby jim přinesl pochvalnou ódu na nějaký produkt, je hluboko pod jedním promile.

Dokaž něčím svou totožnost, jinak si budeme myslet, že se nás snažíš obelhat.
Fisir
Profil
Reaguji na premysla:
Hm… to by bylo vážně špatné, když bys za ty tři dny, co hosting běží zažil výpadek. Radši bych se nezačínal propagovat tak rychle, tady tě spousta lidí rychle prokoukne :-).

0