Autor Zpráva
bicebs
Profil
Skúšal som viac skriptov ktoré som len skopíroval a dal som tam svoju adresu alebo prihlasovacie údaje do databázy ale žiadne skripty mi to neodosiela predtým som tam mal skript ktorý ich odosielal možno som prekročil nejaký limit ale spolu som ich poslal menej ako 50 viac určite nie lebo som testoval odosielanie potvrdzujúceho mailu užívateľom. Myslel som že problém je v tom že tam mám dva rovnako pomenované súbory index.html a index.php ale keď som to prepísal na indedoplnx.php ani tak mi to neodoslalo mail čo s tým?
jefitto44
Profil
Súbor musí mať príponu .php


Daj nejaký kód, ak chceš pomoc...
bicebs
Profil
Testoval som to jednoduchším skriptom aby som vylúčil možnosť chyby
<?php
      mail("Janci_131@azet.sk", "email", "email");
          echo "Načítal som email skript."; 
?>
názov súboru bol email.php text mi to vypísalo ale email neposlalo.
jefitto44
Profil
veľké J na začiatku mail.adresy?
bicebs
Profil
To je jedno nefunguje to ani s malým písmenom pre istotu som to teraz skúsil ale nefunguje to!!!
Fisir
Profil
Reaguji na bicebse:
Nekřič. Zkus:
<?php
error_reporting(E_ALL);
if(mail("Janci_131@azet.sk", "email", "email")){
  echo("Odesláno.");
} else {
  echo("Neodesláno.");
}
?>
a pošli, co to vypsalo.

Reaguji na jefitta44:
U emailových adres, stejně jako domén na velikosti písmen nezáleží.
bicebs
Profil
Fisir:
Napísalo mi že : Odesláno.
Ale email neprišiel.
jefitto44
Profil
Ak máš sprosty hosting, napr. endora, tak toto ti tamadial neprejde... je to ževraj ochrana proti spamu...
bicebs
Profil
jefitto44:
Ja mám php5.sk a ak by to bolo považované za spam mohli by poslať nejaké upozornenie.
bicebs
Profil
Ak zruším ten účet tak sa dá spraviť ďalší účet na tom istom hostingu s tým istým telefónnym číslom?
juriad
Profil
bicebs:
My tady nejsme podpora toho hostingu. Zeptej se jich, oni nejspíš budou vědět, proč ti nejdou odesílat e-maily.
Zkus ještě funkci mail předat čtvrtý parametr určující odesílatele:
"From: tvuj@email"
bicebs
Profil
juriad:
Podpora toho hostingu mi už týždeň neodpovedala a predtým mi to išlo aj bez štvrtého parametru.
bicebs
Profil
Fisir:
Už mi to vypisuje :
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, Janci_131@azet.sk and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Apache/2.2.22 (Debian) Server at velkybicebs.php5.sk Port 80

Odkaz na stránku :
http://velkybicebs.php5.sk/email.php

0