Autor Zpráva
SDP
Profil
Dobrý den,
u koho by jste doporučili placený hosting cz domény firemního webu?
Požadavky: povolené PHP 5.x, dobrá dostupnost (reálně dle zkušeností), dobrá nebo aspon přijatelná komunikace.
Výhody: snadný převod z dosavadního hostingu.
Marschmallow
Profil
SDP:
Například Wedos ve verzi NoLimit (Extra)
SDP
Profil
Díky,
dá se tedy obecně říct, že web s kterým si nechete hrát a zkoušet, ale má opravdu stabilně fungovat, se pod řekněme 1000Kč za rok s DPH včetně platby za doménu nedá dostat?
Neberu v úvahu, že se nachomýtne slevová akce.
Joker
Profil
SDP:
S takovými požadavky bude podle mě stačit jakýkoliv větší hosting.
Třeba já mám pár domén u Gigaserveru a vesměs nebyly potíže, kdyby stačilo 100 MB, vejde se to do 300 Kč za rok (včetně .cz domény), nebo pak 500 MB nějak kolem 660 Kč ročně, a tak dále.
aDAm
Profil
tak tu verzi php by bylo vhodné specifikovat přesněji je totiž dost velký rozdil mezi 5.2-5.4 atd. a pokud je to appka na nové verzi bude mít třeba na staré velké problémy či naopak (použití deprecated funkcí atd.)

ale obecně lze říci jakákoliv hostingovka to zvládne.
SDP
Profil
Jo, do 100MB se vlezem.

S tím php, nakonec by stačila jen funkce mail() nebo klidně nějaké už hotové řešení, pro obyčejný kontaktní formulář (kdo, komu, co a text zprávy).
Pak možnost mít vlastní error stránku aspon 404 a přístup k access/error logům.
ONEbit_cz
Hosting ONEbit.cz
Profil
Dobrý den,

pokud jste si ještě hosting pro Vaši firmu nevybral, rádi bychom Vám nabídli služby webhostingu ONEbit.cz s jednou z nejlepších dostupností, kterou můžete na trhu najít. Více informací o našich tarifech naleznete zde: http://www.onebit.cz/cz/webhosting/

Dále máte možnost si vyzkoušet naše služby na jeden měsíc zdarma, při použití referenčního kódu ONEBIT-1M. Sám si tak bez rizika ověřte, že naše služby opravdu fungují a můžete si i otestovat naši technickou podporu.

Těšíme se na spolupráci!
Hezký den přeje webhosting ONEbit.cz

0