Autor Zpráva
lionel messi
Profil
Zdravím,

rozmýšľam nad zmenou poskytovateľa hostingu. Z pomerne širokej ponuky som si vytipoval www.yegon.sk a chcel by som sa spýtať na vaše skúsenosti s týmto hostingom. Obzvlášť ma zaujala možnosť využitia hot-line v prípade akútneho výpadku serverov — využili ste niekedy túto ponúkanú službu? Boli ste spokojní s prístupom supportu k riešeniu problémov? Je niečo, na čo by som si mal v prípade Yegonu dávať pozor?

Ďakujem veľmi pekne za každú odpoveď.
Marschmallow
Profil
lionel messi:
Zkušenosti nemám, ale nepřijde mi normální dávat 15,93 Euro (438,637332 CZK) za .CZ, nebo .SK doménu. V ČR můžu mít .CZ doménu za 151 KČ s DPH a .SK za 320 KČ s DPH.

A na této stránce mají napsáno:
Registráciou domény u nás získate:
Výborné ceny .sk, .cz, .com, .eu ale aj ďalších viac ako 70 doménových koncoviek
(...)
V prípade, že si vyberiete aj náš hosting, .sk doména len za 15,94 € s DPH ročne

Ceny jsou až moc vysoké a navíc ještě píší "výborné ceny". Já bych k nim nešel...
lionel messi
Profil
Marschmallow:
nepřijde mi normální dávat 15,93 Euro (438,637332 CZK) za .cz, nebo .sk doménu.
Momoentálne za doménu platím 14,64€ s DPH. Ďalší väčší a dosť často využívaný SK hosting 14,76€ a dokonca som niekde videl aj 16,00€ s DPH, takže podľa mňa je to skôr realita.

Ceny jsou až moc vysoké
Videl som aj vyššie a to bez možnosti použitia .htaccess (nechcem menovať, nech ostane pri Yegone)…

Každopádne, ďakujem za názor. :-)
Marschmallow
Profil
lionel messi:
podľa mňa je to skôr realita
Dost drsná realita, protože kdyby sis koupil hosting a doménu v ČR (nebo kdekoliv jinde), určitě bys desítky procent ceny ušetřil ;)
lionel messi
Profil
Marschmallow:
Kdyby sis koupil hosting a doménu v ČR
Ďakujem za tip, skúsim sa rozhliadnuť aj týmto smerom.
Marschmallow
Profil
lionel messi:
Jen říkám svůj názor. Fakt mi nepřijde normální platit takové prachy za to, co můžu mít jinde levněji s lepšími službami. Aktuálně jsem u WEDOSu (nelze registrovat .sk), předtím jsem byl u Forpsi (lze registrovat .sk).

0