Autor Zpráva
bukaJ
Profil
Ahoj,
zítra mi expiruje serverhosting u Wedos za 5053 Kč ročně vč. DPH (možno hradit i po měsíci s 10% přirážkou).

Protože Wedos tyto hostingy už nenabízí a místo nich má SSD VPS, které ale nemají součástí ceny IPv4 adresu, nabízím k přenechání tento hosting.

Info o stroji: Screenshot z administrace
V případě zájmu provedu vymazání dat přeinstalováním na novou instanci (vyberte si případně jakou chcete, server pak převedu na určený Wedos účet. Prodloužení hostingu pak ihned zaplaťte kartou, aby nedošlo k jeho vypnutí.

Nic za to nechci, ale budu samozřejmě rád za nějaké malé poděkování na účet 1003883018/3030.

Dotazy přijímám dnes 3. 11. 2014 v čase 16:00-18:00 a 20:00 - 23:00 na telefonu 608 25 94 97 a nebo na e-mailu pan@jakubboucek.cz .
Večer mám jednání a budu na cestě, takže pravděpodobně nebudu odpovídat na tomto fóru. Budu až do půlnoci k dispozici na dotazy na telefonu a na e-mailu v uvedeném čase. Pokud sem moje odpovědi na vaše dotazy přepošlete, budu rád.

Server dám prvnímu vážnému zájemci. Pokud se sejde víc poptávek, tak si dovolím vybrat (i s přihlédnutím na přislíbenou odměnu).

Jakub Bouček

0