Autor Zpráva
Jurasek
Profil
Zdravím všechny.

Před časem jsem potřeboval nový hosting, a tak jsem se ptal tady na doporučení a názory.

Rady byly dobré, ale často nejednoznačné (jasně, každý má jiné požadavky a nároky). Moc díky za ně. A tak si říkám, že by nebylo špatné dát zprávu pro ostatní, jak jsem dopad.

Přecházel jsem od amerického JustHost na český Wedos, který jsem nakonec zvolil. Trochu jsem se toho bál. JustHost byl OK, dal mi dobrou cenu na 4 roky, komunikace průměrná, moc pomoci jsem se ale většinou nedočkal (jen nějaké standardní obecné kecy). Chtěl jsem to prodloužit, ale chtěli čtyřnásobek původní ceny, a navíc velmi špatně komunikovali, až přestali úplně.

Po delším hledání, vašich radách a i pře varování jsem si vybral Wedos. Varování se týkalo zákaznické podpory.

Jsem u nich od února, a je to super. Vážně. Stránka jede rychleji, a co mě překvapilo - nahrála se celá do minuty, zatímco u JustHost to trvalo půl hodiny.

Kdykoliv potřebuji poradit (ať to bylo rozjetí stránky, nebo nějaká moje blbost), vždy mám do minuty na chatu chlapa, který chápe, ví o čem mluví, a buď mi poradí, nebo problém rovnou vyřeší.

Přišlo mi fajn se sem vrátit, a podat zprávu. A rozhodně to není reklama na Wedos, píšu to abych třeba pomohl jiným.

vanishingworldphotography.com
Marschmallow
Profil
Jurasek:
nahrála se celá do minuty, zatímco u JustHost to trvalo půl hodiny.
Tak to máš určitě pomalý download. Protože mně se teď ta Tvoje stránka načetla za 1.79 sekund. Jinak s Tebou souhlasím, s Wedosem mám taky dobré zkušenosti (až na jejich multihosting s aliasy).
lionel messi
Profil
Marschmallow:
Tak to máš určitě pomalý download. Protože mně se teď ta Tvoje stránka načetla za 1.79 sekund.
Jurasek má zjavne na mysli upload stránky na FTP. :-)
Jurasek
Profil
lionel messi:
Přesně tak, myslel jsem uploadovat celý web přes FTP..........asi jsem to napsal trochu neobratně. Ale i samotné běžné zobrazování je rychlejší.

Mimochodem, „Lioneli Messi” (:-D), dal jsem na tvou radu v PHP, a celý odpovědní formulář jsem nechal předělat, jak jsi radil.

Je to v sekci PHP, potřeboval jsem něco doladit. Už to je, a funguje to dobře. Je tam i celý script, kdyby tě to zajímalo :-D

Nebýt tebe, trápím se s tím do dneška :-D

0