Autor Zpráva
snazimse
Profil
Zdravím všechny,

rád bych slyšel Vaše zkušenosti, jaký hosting máte aktuálně vyzkoušený, který má na klasický hosting vysoký výkon.

Parametry PHP:
min 256mb memory limit
min 300s execution time
min 10 php procesů
rychlost připojení páteřní síť

Nejvíc se mi zatím blížil c4.cz. Nemá někho hosting u forpsi, či active24 ,jak tam to vypadá?

Děkuji za Vaše reakce!
Kubo2
Profil
Ahoj,

ja mám aktuálne jeden web u WebSupportu a musím povedať, že prekonávajú moje očakávania. Parametre (či limity), ktoré si uviedol, umožňujú pomerne veľkú voľnosť pri prispôsobovaní (skrátka si tam môžeš nastaviť, čo potrebuješ, akurát v niektorých prípadoch treba priplatiť).

Taktiež majú veľmi prehľadné administračné rozhranie + k hostingu sa dá pripojiť cez SSH. Podporujú samozrejme aj FTP, RSYNC a je možné si vybrať z niekoľko databázových softwarov.
Čo som ešte vypozoroval, tak je možné nastaviť si verziu PHP vrátane PHP 7 a takisto spúšťať CGI skripty (Perl, Python).
lionel messi
Profil
snazimse:

Veľmi dobrú skúsenosť aj po stránke výkonu mám s hostingom yegon.sk, mínusom je však vyššia cena než u WebSupportu či nemožnosť použiť PHP 7.
snazimse
Profil
Kubo2: lionel messi:

Děkuji toto
k hostingu sa dá pripojiť cez SSH
je netypické, to by se mi taky líbilo, málokdo k vidění u obyč.hostingu. Neurazte se pánové, lépe by pro mě byl spíše český hosting.

Děkuji za reakce!

0