Autor Zpráva
ReweR
Profil
Zřizuji si doménu s vyšlo mě to na 891,- Kč.
Po přijetí potvrzovacího mailu mě to ale vyzvalo ke zprovoznění serveru za 1891,-Kč za rok. to je 1891+891 korun. Není to trochu moc??
Šlaha
Profil
Je to dost, proč bys měl platit nějaký server?
Mistr
Profil
ReweR
Tak se překlepli, no.
Mistr
Profil
ReweR
Tak se překlepli, no.
Samozřejmě to ber jako snahu o odlehčení Tvé situace. Každopádně se jim ozvi.
Gekon
Profil
No, to je hezká pálka... tipoval bych to na doménu .cz, cena by zbruba odpovídala, ale 1891/rok je celkem mazec
mat
Profil
ReweR

a nepořídil sis k doméně i hosting (virtuální server)? Promiň, jestli tě podceňuji...
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Podle mě ta větší částka je určitě za webhosting. Předpokládám, že to jsou ceny s DPH, takže 1500,- Kč za hosting, pokud je to na rok, není tak moc.
ReweR
Profil
No podívejte, doména stála 891 a teď ještě ten jejich hosting který stojí 1500 bez DPH , nevím jak moc to je větinou totiž používám freehostingi tak už mi rovnou můžete poradit jaký mám zvolit. Mimochodem jsou tam hostingi i za 17500 měsíčně
Ice
Profil *
rewer jdi do ceskyho 1000/rok a bez premysleni nad konfiguraci
ReweR
Profil
Jenže já si už koupil doménu a jeden známý mi doporučil hosting ufouni.cz jenže tam si k tomu asi musím koupit doménu a tu už mám, prostě hledám způsob jak ušetřit
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
ReweR
U G-Hostingu si můžeš nechat jednoduše převést doménu k nim a zaplatíš jen hosting (který si vybereš). Stačí se tam jen ozvat na mail.
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
U každého normálního hostingu je možnost převést registrovanou doménu. U českých domén nejčastěji zdarma, u nadnárodních se platí udržovací poplatek na další rok.

Jestli chceš ušetřit a nepotřebuješ dobrou dostupnost, tak jdi na nějaký freehosting - u nich ale nevím jak je to při převodu domény. I kdyby se musela platit, tak se ti prodlouží a bude tě to stát méně než placený hosting. Na druhou stranu pokud chceš, aby ti to fungovalo slušně, jdi rozhodně do placeného hostingu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0