Autor Zpráva
WanTo
Profil
Máte někdo zkušenosti s freehostingem HostingZdarma? Jaká je kvalita a dostupnost?

http://www.hostingzdarma.cz
Peca
Profil
Mají nehorázně drahé domény a ceny zákaznické podpory je taky zajímavá...
A zadarmo to asi nebude. Zkus si vyplnit registraci. I při zadání převodu již registrované domény to píše, že se má zaplatit jeden rok.
=Sasa2002=
Profil *
Peca: Co to tu meleš za blbbosti? Jaké nehorázně předražené domény? Když si rozpočítáš kolik za tu doménu přeplatíš tak si spočítej kolik by jsi za takové služby zaplatil jinde. Vyjde ti úplně zanedbatelná částka. A myslím, že za tu cenu ti Hostingzdarma dává mnohem kvalitnější služby než jiné mnohem dražší hostingy.

Podpora není placena. Email a fórum je zdarma. A v 99% případů ti stačí dotaz na email. A odpovídají vždy rychle a konstruktivně!!! Telefon je logicky dražší...protože musíš platit člověka. A cena hostingu je opravdu minimální a je započítána v té ceně domény.

Pokud tam chceš jít tak myslím, že špatně neuděláš a určitě toho nebudeš litovat.
HeWeR
Profil
Není to vlastně hosting zdarma - při registraci platíš (za com) 600 (s DPH) - když odečteš 200 za domenu vyjde ti nejakych 33 korun hosignu za měsíc - směšná částka.

Jinak jsem nadmíru spokojen. Za celý tři měsíce jen dva výpadky v délce 30 minut (dostupnost nějákých 99,97). Kvalita...někdy jim v ftp dlouho trvá vypsání adresáře...to je asi jedinná věc, které mě s.ere.

Podporu jsem využil celkem 3x (diskuze). Reagovali vždy do max. 3 hodin a problém byl vyřešen :)

Prostě..doporučuju
=Sasa2002=
Profil *
Přesněji to je za doménu .com cena 449Kč bez DPH a s DPH to vychází na 534Kč. A od Forpsi to vychází přesně na 219Kč bez DPH a s DPH to je na 260Kč.

534Kč - 260Kč = 274Kč zaplatíš za hosting.

274Kč : 12 měsíců = 22,83Kč zaplatíš za měsíc hostingu.

Když mi někdo za tuto částku nabídne adekvátní a lepší hosting tak napište. A bude v této ceně ochotná a rychlá technická podpora, vysoká dostupnost, spolehlivost a jednoduchá a přehledná administrace.

Myslím si, že o nehárně něčem předraženém tu nemůže být řeč. ;)
Railbot
Profil
Když mi někdo za tuto částku nabídne adekvátní a lepší hosting tak napište. A bude v této ceně ochotná a rychlá technická podpora, vysoká dostupnost, spolehlivost a jednoduchá a přehledná administrace.

ISOL
mazlo
Profil
Vidíte, já mám doménu org za normální cenu a hosting mám za 250Kč na rok :-) Dostupnost 100% (opravdu, posledních 13 500 měření dostupnosti bylo positivních). Podpora na ICQ prakticky pořád a když chci něco nového či jinou konfiguraci, tak to dostanu :-)

HostingZdarma opravdu není zdarma. Cena 22Kč za měsíc je sice krásná, ale ta jedna databáze ....

to Railbot: stránky www.isol.cz nějak nevalí. Nevím, co si o tom mám myslet.
Acci
Profil
Cena 22Kč za měsíc je sice krásná, ale ta jedna databáze ....
Co je na tom za problém? Je sice fakt, že je tam pak nepořádek, ale jinak to ničemu nevadí.
mazlo
Profil
Acci: Ano, ničemu to nevadí. Ale co když by někdo chtěl provozovat na subdoméně další stránky s oddělenou DB? ;-)))
Rius
Profil
Používám freehosting pipni.cz nebo zkuste ProFiTux
mazlo
Profil
Rius: S tím Pípni si doufám děláš jen srandu ;-))
Bonduelle
Profil
ISOL - dle Railbota super hosting, ale ve skutečnosti nic moc, měl jsem u nich dva prostory - často nefungovalo ftp a někdy nešlo vůbec nic
-Sasa2002-
Profil *
Já myslím, že Profi varianta u společnosti Flyweb by mohla stačit... Flyweb.cz. Já jsem s nima spokojen maximálně.
-Sasa2002-
Profil *
Já myslím, že Profi varianta u společnosti Flyweb by mohla stačit... Flyweb.cz. Já jsem s nima spokojen maximálně.
-Sasa2002-
Profil *
Omlouvám se...chyba oken...;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0