Autor Zpráva
nemazte to
Profil *
Kde najdu FREE hosting na kterem mohu mít warez. HELP ME a nemazte mi to pls. Píšu to sem už potřetí
Fash
Profil
warez.....v podstate na zadnem serveru ti nepovoli warez....jestli sis vsiml, vzdy maji na webu pouze odkazy na warez co se nachazi na uploadovacim serveru...tj. rapidshare, rapidupload, sendspace, sexupload atp.......takze potom je jedno kde web mas, jen jde o traffic...pokud budes mit narocny stranky...tj. hodne objemny,...tak za to neco vyplaznes....ale free....zkus PIPNI nebo jinej to ti myslim uplne staci.....a myslim, ze par stovek rocne te nezabije
nemazte to
Profil *
takže mysliš že když udělám na nějakým freehostingu forum,kde budou odkazy na rapishare tak mě to zrušej? fakt není žádnej takovaj hosting?
*Čvachta*
Profil *
Hele zkus Flyweb, tak je jedno velice české a známé warez fórum. Jinak warez nemůžeš mít nikde. Teda jo, ale jen dokud na to nepřijdou.

Btw na co warez?
DoubleThink
Profil *
fakt není žádnej takovaj hosting

Poskytování nelegálních kopii softwaru je u nás trestné - žádný český hosting ti něco takového nebude tolerovat.
nemazte to
Profil *
A zahraniční??? nevíte o něčem?
Dero
Profil
A zahraniční??? nevíte o něčem?

Je to trestné všude (AFAIK) na světě - a je to tak dobře.
thingwath
Profil
Ovšem je otázka jaké páky k tomu může mít takový vtipný státeček jednokráterového typu jako třeba Východní Timor nebo třeba Nauru :-)
Dero
Profil
Otázka je, kolik je na Nauru freewebhosterů. :o)
thingwath
Profil
Otázek jsou tuny :-) Tak na Sealandu... :-) Ten ovšem není jednokráterového typu, tak jsem ho neuvedl...
peki
Profil
aj chces hostovat warez tak pipni.cz
poznam jednu trocha warezovu stranku ktora hostovala na ******* ,odtial ju vyhodili a na pipni jej to "povolili"...
teda zatial jestvuje :)
llook
Profil
Pochybuju, že to je všude na světě trestné. Možná v Evropě, Americe, Austrálii a Antarktidě, ale svět má ještě dva nezanedbatelné kontinenty. A předpokládám, že i v našem bílém světě (tj. to co jsem vyjmenoval) bude v různých zemích různá právní úprava, jistě se najde země, kde webhoster nemůže za data zákazníků a která na nás do ČR nedosáhne.

Pokud chceš sdílet warez, tak je ale určitě jednodušší využít potenciálu výměnných sítí.
llook
Profil
peki
V ČR webhoster nemůže za to, co mu tam klienti nahrajou, dokud o tom neví. Stačí o tom prokazatelně informovat Pípni a ti musí okamžitě zasáhnout, jinak se svezou s ním.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0